;

5 терапія 16

соціальна драма, 2018

 • Період прокату фільму:

  19.04.2018 – 02.05.2018

 • Дубляж:

  російська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  THE 5TH THERAPY

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 15 хвилин

 • Ціна:

  від 70 до 90 гривень

 

 

Режисер: Аліса Павловська 

Сценарист: Стас Домбровський, Аліса Павловська 

Продюсер: Валерій Калмиков 

Актори: Стас Домбровський, Віктор Бревіс, Аліна Путішіна, Соня Кулагіна, Олена Дашевська, Костянтин Міскаров, Леся Верба, Наталя Бузько

 

В основі фільму лежить серія новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця, який в 17 років дізнався що у нього ВІЛ і на наступні два десятиліття занурився в абсолютне саморуйнування. І вже лежачи на смертному одрі в тюремній терапії, знаючи що через два тижні його не стане, Стас зрозумів, що найбільше за все він хоче просто жити.

Проводячи більшу частину часу або в наркотичному угарі або замкнений в одиночці колонії строго режиму, він раз по раз намагається побороти себе і своїх демонів. Тепер все його нове і тверезе життя це допомога іншим, які опинилися на його місці, і його життя набуває нового сенсу.  Стас допомагає дівчині, яку любить, позбутися наркозалежності.

Це фільм про страх смерті. Про найнижчу точку, до якої може опуститися людина.  Чи вистачить у неї міцності і мужності, щоб не зламатися? Фільм про руйнування стереотипів щодо ув'язнених, хворих СНІДом, наркозалежних. І в той же час, це історія про кохання, про прощення, про самопожертву.

 

 

Факти про фільм: 

- Кіноробота заснована на серії новел Стаса Домбровського. 

- Кошти на створення кінострічки були зібрані завдяки звичайним людям.  

- Назва фільму "5 терапія" походить від найменування палати, в яку був поміщений Стас. За його словами, туди переводили тих, хто помирав.  

- Більшість акторів у фільмі, включаючи головного героя, грали самі себе. 

- Кінострічка стала переможцем конкурсу Work in Progres у рамках VII Одеського міжнародного кінофестивалю, була відмічена спеціальним призом Південно-американської асоціації католиків на Міжнародному кінофестивалі в Мар-дель-плати (Аргентина), брала участь у спеціальній програмі міжнародного кінофестивалю в м. Котбус (Німеччина).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...