;

Docudays UA. DOCU/СВІТ

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  23.03.2018 – 30.03.2018

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Docudays UA. DOCU/WORLD

 • Країна:

  різні

 • Ціна:

  від 40 до 60 гривеньМІЖНАРОДНИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ КОНКУРС DOCU/СВІТ
INTERNATIONAL FULL-LENGTH COMPETITION DOCU/WORLD


Повнометражний міжнародний конкурс, де переможців оберуть у двох номінаціях: DOCU/ПРАВА та DOCU/ЖИТТЯ. 12 стрічок з різних куточків світу – історії, що лунають різними мовами, зрозумілі будь-де: від необхідності переосмислювати буремне минуле до пошуку життєвих сил у важкі часи, від подолання страху та самотності до сміливості жити за власними правилами.


Гуґо / Hugo, Войчєх Клімала / Wojciech Klimala, Польща / Poland, 2017, 80'

Здзіслав Місяк, відомий під іменем Дзідек, – король парків атракціонів на пенсії. Після смерті його доньки з ним в одному зі старих бараків починає жити його 7-річний онук Гуґо. Посеред чарівного парку атракціонів хлопчик і його дід прив’язуються один до одного. Це допомагає їм обом зцілити рани від трагічної втрати. Але це не може тривати довго. Скоро вони потрапляють у поле уваги Системи, і мир у Дзідекляндії порушується. «Гуґо» – це фільм про любов і сміливість жити своїм життям за власними правилами і підривати традиційні моделі виховання, із яких більшість із нас досі не вирвалися.

Зустріч з продюсером  / Q&A with producer

Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/gugo/

24.03, 16:45 – зала "Кіноман"
25.03, 10:00 – зала "Кіноман"

 

 

Ніхто не знає, хто я / Nobody Knows Who I Am, Сара Мун Гау / Sarah Moon Howe, Бельгія / Belgium, 2017, 75'
 
Що відбувається, коли режисерка-документалістка небезпечно захоплюється вихором постановки зйомок свого героя? Хто ким маніпулює – режисерка персонажем, чи персонаж режисеркою?
 
Зустріч з героїнею  / Q&A with protagonist
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/nikhto-ne-znaye-khto-ya/

24.03, 19:00 – зала "Кіноман"
25.03, 12:15 – зала "Кіноман"

 

 


Дякую за дощ / Thank You for the Rain, Юлія Дагр / Julia Dahr, Норвегія, Велика Британія / Norway, UK, 2017, 90'
 
В останні п’ять років Кісілу, фермер із Кенії, використовує свою камеру для відеозапису життя своєї сім’ї, свого села, а також впливу зміни клімату. Він знімав повені, засухи і бурі, але крім того й більш людські втрати: його дітей відправляють додому зі школи, коли він не може оплатити навчання; чоловіки переселяються до міст у пошуках роботи; напруга в сім’ї наростає. Після бурі, що руйнує його будинок, Кісілу починає організовувати громадський рух фермерів, що борються із впливом екстремальних погодних явищ, і доносить свою історію аж до Парижа, на конференцію ООН про зміну клімату. Там, посеред незрозумілих політичних розборок на найбільшому екологічному шоу на Землі, стосунки Кісілу та норвезької режисерки Юлії Дагр роблять цікавий поворот, проливаючи яскраве світло на рух за кліматичну справедливість і на дуже різні світи, які вони представляють.
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/dyakuyu-za-doshch/

25.03, 16:45 – зала "Кіноман"
26.03, 10:00 – зала "Кіноман"

 

 

Прозорий світ / Transparent World, Вахтанґ Кунцев-Ґабашвілі / Vakhtang Kuntsev-Gabashvili, Грузія / Georgia, 2018, 82'

Бека народився без жодних ознак життя, окрім серцебиття, на шостому місяці вагітності. Лікарі не вірили, що дитина виживе. На третьому тижні життя батько забрав його з лікарні додому. Зараз Беці 26 років. Він займається художньою фотографією і знімає фільм про фізика та композитора. Нещодавно відбулася його перша фотовиставка. Терплячість і розуміння допомогли батькові познайомити сина з дорослим життям і дати йому віру у свій талант.
 
Зустріч з режисером / Q&A with director
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/prozoriy-svit/

25.03, 19:00 – зала "Кіноман", Q&A
26.03, 12:15 – зала "Кіноман", Q&A

 

 


Явних проявів немає / No Obvious Signs, Аліна Горлова / Alina Horlova, Україна / Ukraine, 2017, 64'

Що залишається за лаштунками героїчних відео про наших воїнів в Україні? З чим вони змушені стикатися, сам на сам, у мирному житті, і де закінчується війна? Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із ПТСР та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Цей документальний фільм показує її шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.          
 Зустріч зі знімальною групою та героїнею / Q&A with film crew and protagonist
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/yavnikh-proyaviv-nemaye/

25.03, 21:15 – зала "Кіноман", Q&A
28.03, 14:30 – зала "Кіноман", Q&A
Хапай і тікай / Grab and Run, Розер Корейя / Roser Corella, Іспанія, Німеччина / Spain, Germany, 2017, 85'

Відколи Киргизстан здобув незалежність у 1991 році, там відродилася прадавня традиція «ала-качуу», що можна приблизно перекласти як «хапай і тікай». Більш ніж половина киргизок виходять заміж після того, як їх викрадають ті, хто стають їхніми чоловіками. Деякі з жінок тікають після тяжких випробувань, але більшість із них піддаються через традиції та страх скандалу. Хоча прийнято вважати, що ця практика сягає корінням кочових звичаїв, ця традиція суперечить сучасному киргизькому ладу. «Ала-качуу» була криміналізована в радянські часи й залишається незаконною за кримінальним кодексом Киргизстану, але за виконанням цього закону не наглядають правоохоронні органи, тому жінки залишаються беззахисними перед цією насильницькою практикою.      
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/khapay-i-tikay/

26.03, 16:45 – зала "Кіноман"
27.03, 10:00 – зала "Кіноман"

 


Співучасник / Complicit, Гізер Вайт, Лінн Чжан /Heather White, Lynn Zhang, Франція / France, 2017, 90'

Тін страждає на лейкемію, викликану шкідливою роботою, і намагається отримати компенсацію від свого роботодавця. Прагнучи допомогти іншим, він починає працювати на неприбуткову організацію, яка надає допомогу робітникам, що захворіли через шкідливу роботу або отримали виробничі травми. Він виявляє, що у його місцевості живуть десятки робітників, які отруїлися при виробництві смартфонів. Проводячи дослідження у своїй громаді, він відкриває скупчення людей із лейкемією в районі довкола основного постачальника Apple – заводу Foxconn. Розслідування Ї приводить його до кількох робітників і їхніх сімей, що намагаються вижити під тягарем витрат на медицину. У дію вступають потужні сили, коли він йде на конфронтацію з місцевими фабриками, ризикуючи власною безпекою.
 
Зустріч з продюсером / Q&A with producer
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/spivuchasnik/

26.03, 19:00 – зала "Кіноман", Q&A
27.03, 12:15 – зала "Кіноман", Q&A

 

 

Смерть дитини / Death of a Child, Фріда Баркфорс, Лассе Баркфорс /  Frida Barkfors, Lasse Barkfors, Данія, Швеція, США / Denmark, Sweden, USA, 2017, 80'

Як можна жити з нестерпним? Коли сталося найгірше, і винний у цьому ти сам? «Смерть дитини» – дослідження життя батьків, які спричинили смерть власних дітей. Цей фільм охоплює багато різних життєвих ситуацій, коли стається трагедія, і в ній хтось винний. Однак у тому, що зробили ці батьки, є щось, що викликає певне соціальне обурення й осуд. Бо що це за батьки, які можуть забути немовля у машині?
 
Зустріч з режисерами та продюсеркою / Q&A with film crew
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/smert-ditini/

27.03, 16:45 – зала "Кіноман", Q&A
28.03, 10:00 – зала "Кіноман", Q&A

 

 


Розкажи мені про зорі / Tell Me About the Stars, Жонатан Міє /Jonathan Millet, Франція / France, 2017, 56'

Думки і спогади наввипередки проносяться в голові під час переживання крайньої самотності. Там, у морозних просторах, тіла бігають по колу, а розум зимового гостя працює на максимальній швидкості. Ясно одне: немає потреби в інших світах, лише в дзеркалах.  
 
Зустріч з режисером / Q&A with film director
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/rozkazhi-meni-pro-zori/

27.03, 19:00 – зала "Кіноман", Q&A
28.03, 12:15 – зала "Кіноман", Q&A


 


Проект “Бабця” / Granny Project, Балінт Ревес / Bálint Révész, Велика Британія, Угорщина, Німеччина / UK, Hungary, Germany, 2017, 89'

Три онуки вирушають разом зі своїми бабусями в анархічну подорож у минуле – складне роуд-муві про міжпоколіннєвий діалог у Великобританії, Німеччині та Угорщині. «Проект «Бабця» – семирічне дослідження про те, як три молоді чоловіки приймають свою культурну спадщину через надзвичайні життя своїх бабусь: англійської шпигунки, танцівниці з нацистської Німеччини й угорки-комуністки, яка пережила Голокост. Фільм зачіпає класичні цінності і табуйовані історичні теми, і використаний у ньому метод не менш важливий, бо він дозволяє зрозуміти дух сучасної молоді.
 
Зустріч з режисером / Q&A with director
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/proekt-babcya/

28.03, 16:45 – зала "Кіноман", Q&A
29.03, 14:30 – зала "Кіноман", Q&AВіддалений гавкіт собак / The Distant Barking of Dogs, Сімон Леренґ Вільмонт / Simon Lereng Wilmont, Данія, Фінляндія, Швеція / Denmark, Finland, Sweden, 2017, 86'

Фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, чиє життя перевернулося догори ногами через війну на сході України. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже покинули їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.       

Зустріч зі знімальною групою та героями / Q&A with protagonists and film crew
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/gavkit-vdalini/

28.03, 19:00 – зала "Кіноман", Q&A, показ із тифлокоментарем
29.03, 12:15 - зала "Кіноман", Q&A, показ із тифлокоментарем
Пісок і кров / Sand and Blood, Маттіас Крепп, Анґеліка Шпанґель / Matthias Krepp, Angelika Spangel, Австрія, 2017, 90'

Соціальні мережі дозволяють біженцям стежити за діями і злочинами, що відбуваються в їхніх країнах, у режимі реального часу. «Пісок і кров» – це монтаж аматорських відео з різних онлайн-платформ разом з розповідями біженців, що нині живуть в Австрії. Цей формальний підхід пропонує новий інтимний погляд на нещодавню історію Сирії та Іраку: монтаж образів спустошення, страху і ненависті, що надовго залишаються перед очима.
 
Зустріч з режисерами / Q&A with directors
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/docu-svit-2018/pisok-i-krov/

28.03, 21:15 – зала "Кіноман", Q&A
29.03, 10:00 – зала "Кіноман", Q&AНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...