;

Docudays UA. CИНДРОМ РІВНОСТІ

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  23.03.2018 – 30.03.2018

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Docudays UA. EQUALITY SYNDROME

 • Країна:

  різні

 • Ціна:

  від 40 до 60 гривень


ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА


CИНДРОМ РІВНОСТІ
EQUALITY SYNDROME


Створювати тендітні прикраси, жити без кордонів, кохати та прагнути професійного розвитку –люди, які мають інвалідність, змушені докладати подвійні зусилля до таких речей: інколи, навіть, сперечаючись з бюрократичною системою за свої права. Але фільми цієї програми змусять вас задатися питанням: «Хто вигадав ці безглузді межі?»


                                 
Я – інший ти /  I Am Another You, Нанфу Вонґ / Nanfu Wang, США / USA
2017, 80'

Коли китайська режисерка Нанфу Вонґ вперше приїхала до Америки, Флорида здалася їй екзотичним рубежем, де повно тематичних парків, доісторичних болотних створінь і засмаглого корінного населення. З широко розкритими від подиву очима вона подорожувала з одного міста до іншого, і в цих подорожах зустріла Ділана – харизматичного молодого волоцюгу, який покинув комфортний дім і люблячу сім'ю заради життя на вулицях. Захоплена його вибором і відкиданням суспільних правил, Нанфу вирушає за Діланом зі своєю камерою у подорож, що триває цілі роки. У цій подорожі вона перетинає всю Америку і досліджує сенс свободи. Але заглиблюючись у світ Ділана, Нанфу відкриває для себе дещо, що ставить під сумнів увесь її світогляд.
                   
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/sindrom-rivnosti-2018/ya-inshiy-ti/

24.03, 15:45 - зала "Гегемон"
25.03, 21:45 - зала "Аншлаг"Дорослі / The Grown-Ups, Майте Альберді/ Maite Alberdi, Чилі / Chile, 2016, 82'

Аніта, Ріта, Рікардо та Андрес уже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна. Після стількох років їм починає набридати це безпечне, добре знайоме середовище. Їм уже більше 45 років, і в декого з них виникає відчуття, що робота у шкільній пекарні більше не є для них викликом. Крім того, вони прагнуть свободи на більш особистому рівні. Аніта й Андрес закохані одне в одного, але досі живуть із батьками. Вони мріють про тихе місце, де вони могли б побути вдвох на самоті, і хочуть одружитися і мати сім’ю. На жаль, суспільство, у якому вони живуть, не має засобів, щоб задовольнити їхнє бажання більшої незалежності. Попри те, що їх навчають, як стати «відповідальними дорослими», усі четверо залишаються залежними від інших, які приймають за них рішення. Це велике розчарування для них.

Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/sindrom-rivnosti-2018/dorosli/

26.03, 18:00 - зала "Гегемон"
27.03, 21:45 - зала "Аншлаг"Михайло та Даниїл / Mikhail and Daniel, Андрій Загданський / Andrei Zagdansky, США, Україна / USA, Ukraine, 2017, 89'

Михайло художник. Він готується до нової виставки, працює над серією картин «Щоденник Франца Кафки». Даниїлу тридцять чотири, проте його життя невіддільне від батькового. Він народився глухонімим, з важкою формою дитячого церебрального паралічу. Михайло енергійний і цілеспрямований. Даниїл приязний і оптимістичний.
Документальна сага про стосунки літнього батька і сина, який, здається, ніколи не подорослішає.

Зустріч з режисером та героями  / Q&A with director and protagonists
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/sindrom-rivnosti-2018/mikhaylo-ta-daniil/

27.03, 18:00 - зала "Гегемон", Q&A
28.03, 21:45 - зала "Аншлаг", Q&AНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...