;

Docudays UA. КВІРНІСТЬ

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  23.03.2018 – 30.03.2018

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Docudays UA. QUEERALITY

 • Країна:

  різні

 • Ціна:

  від 40 до 60 гривень

 


ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

КВІРНІСТЬ
QUEERALITY

Герої цієї програми проходять на екрані неймовірні шляхи: від Уганди до Таїланду, від маленьких клубів до великих сцен. Але найскладнішим залишається шлях до визнання цих людей просто тими, ким вони є. Коли прагнення любові та взаємоповаги мусить існувати попри безглузді упередження, тоді політичним стає й саме тіло.


 
Моє тіло – політичне / My Body Is Political, Аліс Ріфф / Alice Riff, Бразилія / Brazil, 2017, 71'

У фільмі «Моє тіло – політичне» йдеться про повсякденне життя чотирьох трансгендерних людей, що живуть у бідних районах Сан-Паулу. Наратив розвивається, поєднуючи їхнє інтимне життя з соціальним контекстом, і піднімає питання про бразильську трансгендерну спільноту і її політичні диспути.
 
Обговорення / Dicussion
 
Придбати квиток    http://docudays.ua/2018/movies/kvirnist-2018/moye-tilo-politichne/

26.03, 21:15 - зала "Кіноман", Q&A
27.03, 15:00 - зала "Аншлаг", Q&A 
Сільвана / Silvana, Олівія Кастебрінґ, Міка Ґустафсон, Крістіна Тсіобанеліс / Olivia Kastebring, Mika Gustafson, Christina Tsiobanelis, Швеція / Sweden, 2017, 95'

Своїми безкомпромісними текстами проти всіх форм пригноблення шведська реперка Сільвана Імам взяла Скандинавію штурмом. Вона використовує свій гострий, як бритва, язик, щоб направити увагу на соціальні рухи, що відбуваються в сучасному суспільстві, а по ходу справи служить голосом покоління. Цей фільм простежує життя Сільвани від андеґраундної артистки до ікони, спостерігає, як вона здобуває кілька важливих нагород і будує майже легендарні стосунки з шведською поп-співачкою Беатріс Алі. Однак після лише одного року в центрі уваги все раптово припиняється. Сільвана ламається під тиском, втомившись від наслідків ярлика «сильної жінки». Вона вирішує показувати нові сторони себе, «бо супергероїв не існує, є лише люди».

Обговорення / Discussion         
 
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/kvirnist-2018/silvana/

27.03, 21:15 - зала "Кіноман", Q&A
28.03, 15:00 - зала "Аншлаг", Q&A 
Перлина Африки / The Pearl of Africa, Джонні фон Валлстрем / Jonny von Wallström, Швеція, Кенія, Таїланд, Уганда / Sweden, Kenya, Thailand, Uganda, 2016, 90'

«Перлина Африки» зображає інтимну боротьбу за право на любов. Це історія трансгендерної дівчини-угандійки, яка змушена покинути свою країну – емоційна подорож любові, ненависті і трансгендерності в одному з найбільш трансфобних місць світу.

Обговорення / Discussion

Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/kvirnist-2018/perlina-afriki/

24.03, 21:15 - зала "Кіноман", Q&A
29.03, 21:15 - зала "Кіноман", Q&AНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...