;

Docudays UA. ПРОСТА ЖІНОЧА РІВНІСТЬ

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  23.03.2018 – 30.03.2018

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Docudays UA. SIMPLE FEMALE EQUALITY

 • Країна:

  різні

 • Ціна:

  від 40 до 60 гривень


ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

ПРОСТА ЖІНОЧА РІВНІСТЬ
SIMPLE FEMALE EQUALITY


Здавалося б, у сучасному світі інформаційної доступності немає нічого, що досі не було обговорено. І здавалося б, дискримінація жінок існує десь дуже далеко, але ніяк не поруч із нами. Три стрічки цієї програми засвідчують: обмеження відносно жінок досі циркулюють як у публічному, так і в приватному просторах у різних країнах. А деякі прояви дискримінації, які викривають ці фільми, шокують своєю замовчуваністю. Три історії боротьби за рівність, що розгортаються у тиші.Зворотний бік усього / The Other Side of Everything, Міла Турайлич / Mila Turajlić, Сербія, Франція, Катар / Serbia, France, Qatar, 2017, 107'

Зачинені двері у белградській квартирі відділяли одну родину від її минулого протягом більш ніж 70 років. Коли режисерка починає інтимну розмову зі своєю матір’ю, політична лінія розколу, що проходить по їхньому дому, оприявнює сім’ю та країну, яку переслідує її історія. Хроніки родини у Сербії перетворюються на яскравий портрет активіста в часи великих заворушень, піднімаючи питання про обов’язок кожного покоління боротися за своє майбутнє.   

Придбати квиток:  http://docudays.ua/2018/movies/prosta-zhinocha-rivnist/zvorotniy-bik-usogo/

25.03, 15:45 - зала "Гегемон" 
Про деякі речі говорити важко / Some Things Аre Hard to Talk About, Стефані Брокгаус / Stefanie Brockhaus, Німеччина, Франція, США / Germany, France, USA, 2017, 75'
«Про деякі речі говорити важко» – це особистий документальний фільм про таємниці абортів у моїй сім’ї протягом трьох поколінь. Він розкриває заплутану сімейну історію про вибір та його наслідки. Під час кризи у стосунках я знову завагітніла і зіткнулася з питанням, яке вже задавала собі за десять років до того: чи залишу я дитину? От тільки цього разу я знаю. Але мій хлопець вагається і погрожує, що наші стосунки не витримають ще однієї дитини. Я навіть не могла собі уявити, що аборт, який я зробила десять років тому, знову відіграє роль у моєму житті.

Обговорення / Q&A
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/prosta-zhinocha-rivnist/pro-deyaki-rechi-govoriti-vazhko
 
28.03, 15:45 - зала "Гегемон", Q&A
Мовчазна війна / Silent War, Манон Луазо / Manon Loizeau, Франція, Швейцарія / France, Switzerland, 2017, 72'

Від початку конфлікту в Сирії тисячі жінок постраждали від зґвалтувань, що їх сирійський режим використовує як зброю у війні, коячи злочин проти людства. Жінки, які висловлюються в цьому фільмі, вирішили порушити мовчанку. Їхні свідчення – рідкісні, виняткові і дуже сумні. Вони – голоси невимовних злочинів режиму Башара аль-Асада.    

Зустріч з режисеркою / Q&A with director
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/prosta-zhinocha-rivnist/movchazna-viyna     

28.03, 18:00 - зала "Гегемон", Q&AНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...