;

Docudays UA. СВЯТА РІВНІСТЬ

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  23.03.2018 – 30.03.2018

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Docudays UA. HOLY EQUALITY

 • Країна:

  різні

 • Ціна:

  від 40 до 60 гривень

 


ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

СВЯТА РІВНІСТЬ
HOLY EQUALITY


Усі релігії різні. Усі вони по-різному описують світ, у якому ми живемо. Але всіх їх об’єднує спільний знаменник – віра в життя. Разом з тим й форми, які набуває людська віра, – різні. Тож де пролягає межа між прагненням до мирного співжиття та нетерпимістю до Інших? Режисери трьох фільмів програми СВЯТА РІВНІСТЬ дослідили найвіддаленіші куточки світу, щоб розібратися в цьому питанні.
Дуґма: Кнопка / Dugma: The Button, Паул Салахадін Рефсдаль / Paul Salahadin Refsdal, Норвегія, Сирія / Norway, Syria, 2016, 58’

Інтимний портрет чотирьох дуже різних терористів-смертників, що працюють на «Фронт ан-Нусра» в Сирії — від саудівця, який любить співати і їсти смажену курку, і до 26-річного британця, що навернувся в іслам і переживає за свою нову дружину. Цей визначний фільм залучає глядача до життя групи «шукачів мучеництва», які лише за малоймовірним збігом обставин могли опинитися разом. Поки кожен із них чекає на свою чергу вирушити в останню місію, яку джихадисти називають «Дуґма», фільм демонструє віру та сумнів у серцях людей, які віддають життя за ідею.         
 
Зустріч з режисером / Q&A with director
Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/svyata-rivnist/dugma-knopka/

29.03, 18:00 - зала "Гегемон", Q&A
Відхід / The Departure, Лана Вілсон / Lana Wilson, США / USA, 2017, 87’

Іттецу Немото, колишній панк, а нині буддійський священнослужитель у Японії, обрав своєю професією допомогу схильним до самогубства людям: він допомагає їм знайти причини жити далі. Але ця робота відбирає у нього дедалі більше часу на родинне життя і дедалі більше здоров’я, адже він відмовляється проводити межу між собою і своїми пацієнтами. «Відхід» зображає Немото на перехресті, коли його дедалі сильніша схильність до саморуйнування ставить його перед тим самим питанням, яке його питають пацієнти: що робить життя вартим того, щоб жити?

Придбати квиток: http://docudays.ua/2018/movies/svyata-rivnist/vidkhid/
29.03, 20:15 - зала "Гегемон"
Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...