;

Ferrari 312B 12

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  18.01.2018 – 31.01.2018

 • Дубляж:

  англійська та італійська мови із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Ferrari 312B

 • Країна:

  Італія

 • Тривалість:

  1 година 25 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

 

Режисер: Андреа Маріні

Оператор: Еммануель Зарленга

Композитор: Філіп Абуссі

Актори: Нікі Лауда, Джекі Стюарт, Деймон Хілл 

 

«Ferrari 312B» — захоплююча картина, що розповідає про народження легенди Формули-1. Ви зануритеся в спортивний світ початку 1970-х і зустрінетеся з великими гонщиками, які прославили Ferrari 312B — Жак Іксом, Нікі Лауда, Джекі Стюартом, Герхардом Бергером і Деймоном Гіллом. Велика увага приділяється інженерам, завдяки яким стався переворот в автомобілебудуванні. В тому числі мова піде про знаменитого конструктора Мауро Форгьері, який розробив неповторний дизайн Ferrari 312B. Всі вони — сучасники тієї епохи, коли агресивна конкуренція і особисті амбіції були результатом безмежної любові до спорту. 

Змішуючи шалений ритм, красу ліній і звукові ефекти, режисер ділиться унікальним емоційним досвідом. На екрані проноситься захоплююче життя механіків, інженерів і гонщиків, передаючи глядачам їхнє хвилювання та ентузіазм, відчай і надію. 

 

«Ferrari 312B» — це подорож, в якій ви зможете відчути неприборканий дух Формули-1, пережити низку довгих днів і безсонних ночей, проведених в пошуках нескінченних покращень. 

«Ferrari 312B» — це данина автомобілю, який є одночасно твором мистецтва і зразком інженерної думки. 

«Ferrari 312B» — це захоплююча драма про останніх романтиків XX століття, готових здійснювати незабутні подвиги заради своєї мрії. 

«Ferrari 312B» — це гімн революції, життя і безмежної любові.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...