;

GIMME DANGER: Історія Іггі Поп та The Stooges 16

документальний, музичний, 2016

 • Період прокату фільму:

  26.01.2017 – 22.02.2017

 • Дубляж:

  мова оригіналу із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  GIMME DANGER: Історія Іггі Поп та The Stooges

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  1 година 48 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

Режисер Джим Джармуш

 

GIMME DANGER — це історія гурту The Stooges, одного з найвеличніших рок-н-рол гуртів всіх часів. З'явившись в Анн-Арбор (Мічиган) в епоху контркультурної революції, яскравий і агресивний рок-н-рол The Stooges перевернув музичний світ кінця 60-х. Спрямувавши на аудиторію мікс року, блюзу, R&B та джазу, гурт дав початок тому, що згодом назвуть панком і альтернативним роком.

 

Сам автор описує стрічку наступним чином: “Починаючи з важкого биття пульсу, гострої заруби психоделії, закінчуючи короткими нервовими текстами і самозакоханим вокалістом, що ричить, як лев, який дивним чином поєднує в собі риси Ніжинського, Брюса Лі, Харпо Маркса та Артура Рембо, жоден інший гурт в історії рок-н-ролу не може похвалитися таким поєднанням. Нічого схожого на The Stooges не існує в природі, в той час як тих, кого вони надихають — легіони.

 

GIMME DANGER — це любовний лист до, можливо, кращого гурту за всю історію рок-н-ролу. Ми розповідаємо їх історію про те, що їх надихнуло і те, що вплинуло на них, супроводжуючи фотографіями і відео, яких раніше ніхто не бачив.

Як і сам гурт The Stooges та їхня музика, фільм трохи дикий, безладний, емоційний, забавний, простий і елегантний.

 

Хай живуть The Stooges!”

 

Прем’єра фільму відбулась на Каннському кінофестивалі.

 

Скільки в «Патерсоні» поезії, стільки в «Gimme Danger» рок-н-ролу: в блискавичному монтажі, в несподіваних контрастах, в смішних нахабних ілюстраціях пісень або спогадів, то в аматорській анімації, то в нарізках зі старого треш-кіно. —Антон Долін

 Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...