;

KINOSMENA Short Film Festival ч.1

фестиваль, 2016

 • Період прокату фільму:

  21.09.2017 – 11.10.2017

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  KINOSMENA Short Film Festival

 • Країна:

  різні

 • Тривалість:

  1 година 10 хвилин

 • Ціна:

  від 45 до 75 гривень

 

Запрошуємо на покази кіноальманаху кращих робіт Мінського міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Кінозміна" (Біларусь, Мінськ – 2016).  

 

На Мінський міжнародний фестиваль короткометражного кіно "Кінозміна" в 2016 році надійшло понад 1200 заявок з 90 країн світу.

Українські глядачі мають можливість побачити кращі фільми в програмі показу кіноальманаху "Кінозміна", яка складається з двох частин. 

Багато робіт приймали участь в таких престижних кінофестивалях світу як Berlinale, Festival de Cannes, Shanghai International Film Festival, Warsaw Film Festival, Tokyo International Film Festival, International Film Festival of India, Mar del Plata International Film Festival та багато інших, а в Києві будуть показані вперше. 

В день відкриття показу, відбудеться зустріч з знімальною групою фільму «Палець», який потрапив на Мінський міжнародний фестиваль короткометражного кіно "Кінозміна", на якій буде можливість дізнатися чимало цікавого та особисто задати питання членам знімальної групи. Гостей очікує фотосесія. 

 

KINOSMENA Short Film Festival – фестиваль фільмів, які залишаються в пам’яті назавжди.

 

 

Частина 1


1. ГОРИЛА
Режисер Tibo Pinsard, Франція, 14 хв.
Голлівуд. 1952 рік. Генрі Корсо представляє публіці підготовлений спеціально для зйомок у фільмах костюм горили. Для фільму «Дженна в джунглях» він повинен залякати головну героїню, яка загубилася в підроблених джунглях. Однак вселити жах в жінку, яка його приваблює, буде особливо важко для чоловіка в костюмі горили.

2. ВТЕЧА РУТ
Режисер Thomas Bangert, США, 9 хв.
Для неї тихий будинок престарілих перетворився в тюрму: 85-річна Рут повинна вирватися. Вона має ідеальний план - але чи зможе вона перехитрити її заклятого ворога пенсіонера Маковського?

3. 50000 BYR
Режисер Igor Osmolovski, Білорусь, 15 хв.
Два випиваки біля магазину випрошують гроші у перехожих на випивку. Коли потрібна сума зібрана, їм на очі потрапляє оголошення бабусі, яка просить повернути її втрачені п'ятдесят тисяч білоруських рублів. Коли вони зустрічаються зі старенькою, виявляється ...

4. ЧАРЛІ ТА ПОППІ
Режисер Jennifer Potts, США,  14 хв.
Зіткнувшись з втратою свого улюбленого діда, молода людина сидить на платформі залізничної станції, де освіжає в пам'яті 20 років спогадів дитинства, відчайдушно шукає спосіб зберегти дух свого діда в живих.

5. МАТИ
Режисер Rati Tsiteladze, Грузія, 10 хв.
Мати-одиначка змушена приховувати існування власної дитини через соціальні і культурнї обставини, щоб не стати об'єктом осуду оточуючим суспільством

6. ПАЛЕЦЬ
Режисер Yuri Karabak, Україна, 7 хв.
Кирило, який працює токарем на заводі, приходить на роботу з моторошним похміллям і шукає що-небудь похмелитися. Не отримавши бажаного, він вирішує звернути виробничу аварію собі на користь.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...