;

KINOSMENA Short Film Festival ч.2

фестиваль, 2016

 • Період прокату фільму:

  21.09.2017 – 11.10.2017

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  KINOSMENA Short Film Festival ч.2

 • Країна:

  різні

 • Тривалість:

  1 година 05 хвилин

 • Ціна:

  від 45 до 75 гривень

 

Запрошуємо на покази кіноальманаху кращих робіт Мінського міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Кінозміна" (Біларусь, Мінськ – 2016).  

 

На Мінський міжнародний фестиваль короткометражного кіно "Кінозміна" в 2016 році надійшло понад 1200 заявок з 90 країн світу.

Українські глядачі мають можливість побачити кращі фільми в програмі показу кіноальманаху "Кінозміна", яка складається з двох частин. 

Багато робіт приймали участь в таких престижних кінофестивалях світу як Berlinale, Festival de Cannes, Shanghai International Film Festival, Warsaw Film Festival, Tokyo International Film Festival, International Film Festival of India, Mar del Plata International Film Festival та багато інших, а в Києві будуть показані вперше. 

В день відкриття показу, відбудеться зустріч з знімальною групою фільму «Палець», який потрапив на Мінський міжнародний фестиваль короткометражного кіно "Кінозміна", на якій буде можливість дізнатися чимало цікавого та особисто задати питання членам знімальної групи. Гостей очікує фотосесія. 

 

KINOSMENA Short Film Festival – фестиваль фільмів, які залишаються в пам’яті назавжди.

 

Частина 2

 

1.  ГРА ЖИТТЯ
Режисер Vialleton Agnès, Франція, 12 хв.
Рано вранці на автостоянці, яка знаходиться Ніде, зустрічаються Матіас і Алекс. Чоловіки добре знайомі, проте складається враження, що вони дуже далекі один від одного. Незважаючи на це, їх пов'язує секрет, і в цьому році ніщо не завадить їм здійснити задумане. До якого відкриття призведе їх загадкова і фантастично-непередбачувана справа?

2.  5 СПОСОБІВ ПОМЕРТИ
Режисер Daina Papadaki, Кіпр, 15 хв.
Макіс досліджує різні варіанти смерті, щосили намагаючись досягти ідеального результату.

3.  ЧЕМПІОН
Режисер Måns Berthas, Швеція, 19 хв.
Сувора середина зими. Скрижанілий шлюб в глухій хатині. Чоловік з минулого повертається, щоб помститися, і давно втрачені почуття оживають. Починається безмовна битва, і нескінченному любовному трикутнику приходить кінець.

4.  САМІРА
Режисер Charlotte A. Rolfes, Німеччина, 16 хв.
Перекладач змушений допомогти молодій африканській біженці-жінці, під час арешту поліцією в порту Гамбурга. Рутинна робота Януша призводить до несподіваних наслідків.

5.  МАТИ
Режисер Kuesti Fraun, Німеччина, 1 хв.
Ніколи не здавайсяНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...