;

Sexy Shorts. Part 2 16

фестиваль, 2017

 • Період прокату фільму:

  08.03.2018 – 22.03.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Еротичні короткометражки 2

 • Країна:

  різні

 • Тривалість:

  1 година 38 хвилин

 • Ціна:

  від 90 до 110 гривень

 

Після успішного прокату першої частини програми Sexy Shorts, який показав, що глядачі не бояться ходити на такі фільми і прекрасно сприймають еротичний контент на великому екрані, ми підготували для ваших пізніх сеансів нову програму з 6 найкращих короткометражок з різних країн світу.    


«Світом править секс» — твердження Фрейда не втратить актуальності ніколи.  Шість фільмів програми «Sexy Shorts» — це секс без перерви і в різноманітних варіаціях. На вас чекають нові епізоди: веселі романтичні і еротичні – і всюди в головній ролі секс!

 

 

«Інтерв’ю» // Un entretien
Нова робота в новому офісі обіцяє герою несподівані бонуси: тут так багато спокусливих колег протилежної статі. От і перше ділове інтерв’ю про шляхи розвитку бізнеса. Але в розмову несподівано втручаються анатомічні органи, які, повинні мовчати в громадських місцях...Пікантна комедія озвучує те, про що зазвичай в офісних кабінетах не говорять уголос – зате думають постійно.


«Адель у серпні» (Adèle en Août)
«Ти така доросла!» – дивуються друзі родини, які запросили 15-річну Адель і її батьків провести канікули за містом. У розпорядженні дівчини – кімната їх сина Самуеля, який вже випурхнув із рідного гніздечка. А ще – його щоденник і касети з піснями про кохання під гітару. Здається, у їх виконавця можна закохатися і на відстані. Але тут на вікенд приїздить і сам Самуель...
Сонячні дні, соковита літня зелень, тиха річка з дерев’яними містками –  і перше кохання, овіяне романтикою французької провінції, приходить до Адель..


Сигналь, якщо збуджений // Honk If You're Horny
Цей таксист – всім таксистам таксист: літає, мов гонщик з пекла і травить байки про свої сексуальні подвиги, абсолютно не відриваючись від керма. Не кожен пасажир витримає – і молодому музиканту в цій машині безперечно не по собі. Але чому?
Карколомний анекдот з Нової Зеландії – про розмиту межу між цнотою і розпустою – знятий як номер рок-концерту: ревуть гітари, вищать на різких поворотах шини, виють поліцейські сирени, і любовний піт гарячих тіл стікає з екрану.


«Безлюдна планета» (Lonely Planet)
Американка Джулія – професійний турист: мандрує світом і складає путівники, за що і отримує від нового барселонського знайомого Пау прізвисько «Безлюдна планета». В Нью-Йорку Джулія навряд чи б ризикнула сісти в таксі з незнайомцем, але в Барселоні ризикнула – і не прогадала: так почався її новий прекрасний роман. Правда, всі інші романи закінчувались разом із відрядженнями…Психологічно вивірена і дуже легка любовна драма проникає в почуття героїв.


«Посвята Фабріціо» (El inicio de Fabrizio)
Фабриціо і його друзі в тому солодкому перехідному віці, коли із сусідськими дівчатами ще можна влаштовувати невинні водні битви. Але від них лише крок до обіймів і поцілунків. Фабриціо щастить у коханні, його подружка не проти перейти від поцілунків до більш рішучих дій – от тільки де? Вихід, здається, знайдено – треба тільки викрасти у сусіда стареньку машину і перетворити її на романтичне місце для побачень...
Пристрасна пустотлива комедія розповідає  про підліткові бажання відверто і делікатно. Гумор і еротика – так яскраво їх поєднують тільки в Латинській Америці.


«Давай кохатися» // Faites l’amour!
«Камера, мотор!» – командує режисер: починаються зйомки еротичної сцени. Актори між собою ледве знайомі, але постановник вимагає повної віддачі: сексу «жорсткого, але з любов’ю». Виходить не секс, а катастрофа – актори як дерев’яні, рухи незграбні. Що може допомогти екранним коханцям стати природніми і переконливо зіграти пристрасть?
Фільм – режисерській дебют популярного актора Томера Сіслея, зірки шпигунської дилогії «Ларго Вінч» – наче читає потайні глядацькі думки: як вони там, в кіно, все це знімають? Нікого не соромляться? Багато народу навколо? По-справжньому чи імітують? От, будь ласка, дивіться – де справа техніки, акторської майстерності і професійної безсоромності, а де починаються почуття.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...