;

Travel Days Fest. Програма 1 12

фестиваль, 2015

 • Період прокату фільму:

  13.04.2017 – 03.05.2017

 • Дубляж:

  мови оригіналів із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Travel Days Fest. #1

 • Країна:

  різні

 • Тривалість:

  1 година 40 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень


Travel Days - це фестиваль короткометражного кіно про подорожі. У програмі представлені реальні історії мандрівників з усього світу, такі фільми дійсно мотивують та спонукають до власних подорожей. Історія молодої сім`ї з дитиною, про скейтерів в Індонезії, про закоханих, котрі залишили роботу та поїхали досліджувати куточки власної країні - і це лише частина того, що на вас чекає в рамках перегляду Travel Days. Завітайте на отримайте свою порцію мотивації та натхнення!


1.  "Дорогою на Схід - сімейна подорож на чотирьох колесах"

Ларс Шнайдер/ США/ 2014 / 16:00

Неймовірна родина, яка є гарним прикладом - з маленькою дитиною можна та потрібно подорожувати. Історія про дорогу, вен та щасливу сім'ю.

 

2. "Шлях до Казбегі"

Джо Шуслер/ США/ 2016/ 15:00

Пропонуємо подумати, що трапиться, коли 4 затятих шукача пригод поїдуть на велосипедах дикими гірськими хребтами? Неймовірні емоцій, пам'ять на все життя та один фільм, який важливо переглянути.

 

3. "Всесвіт"

Gnarly Bay Project/ США/ 2016/ 4:45

Світ сповнений гарних місць і, правду кажучи, вони доступні кожному з нас. Іноді ми просто відмовляємося бачити красу, яка відбувається прямо у нас під носом. Як не пропустити головне? Як змусити себе нарешті зробити рішучий крок назустріч пригодам - історія саме про це.

 

4. "Подорож Андалусією"

Where Next Project/ Іспанія/ 2016/ 2:30

Чи багато Вам потрібно для щастя? Цим хлопцям - велосипед. Є велосипед, є дорога, а значить час подорожей! Куди? Наприклад, в Андалусію. Гарні пейзажі, приємні люди, смачна їжа та емоції, емоції, емоції.

 

5. "Жити зараз"

Штеффен Кронс/ Шрі Ланка/ 2015-го/ 4:00

Герой цього фільму зробив наступне: звільнився з роботи, взяв кохану та поїхав на Шрі Ланку. Чи було йому страшно зробити такий вчинок? Звісно так! Жалкував він про це потім? Звичайно, ні! Чи готовий поділитися своєю історією з нами? 100%!

 

6. "Важливі місця"

Gnarly Bay Project/ США/ 2015-го/ 9:44

Чи думали Ви, що подорожі - це машина часу? Герой цього фільму запропонував своєму 70-річному батькові поїхати на рафтинг по Гранд-Каньйону, в місце, де багато років тому батько вже бував. Навіщо? Щоб повернути час назад і відчути те, що колись відчув батько, і тим самим краще пізнати себе.

 

7. "Подорож Звірів"

Штеффен Кронс/ Індонезія/ 2014 року/ 30:00

Ми знаємо про скейтбординг в Штатах! В Європі! А що ми знаємо про скейбординг в Індонезії? Нічого? До цієї  подорожі на Балі хлопці знали про скейтбординг в Індонезії зовсім нічого - але це й додало барв в їх першу, по-справжньому сміливу, подорож. Круті хлопці на дошках по ту сторону світу.

 

8. "Моя інтерпретація"

Two Bearded Men/ Нова Зеландія/ 2014 року/ 10:00

Уїлл на перший погляд дуже скромний молодий чоловік, але тільки не в момент, коли знаходиться в засніжених горах. Історія про Нову Зеландію, Уїлла та швидкість, яка додає фарб в життя цього хлопця.

 

9. "Пробудись в мені"

Mountain Hardwear/ Греція/ 2016/ 1:00

У кожного з нас є "та сторона", яка робить сміливі вчинки та змушує рухатись вперед. Кинути все та відправитися в подорож - це не втеча та не бажання сховатися від проблем. Коли ви подорожуєте, ви дозволяєте своєму розуму розслабитись, поглянути на життя по-іншому, почати по-справжньому відчувати життя.

 

10. "Подорож ДНК"

Momondo/ 2016/ 5 хв

У нас з вами набагато більше спільного з іншими національностями, ніж може здатися на перший погляд. Історія-експеримент: 67 респондентам різних національностей було запропоновано пройти ДНК-тест, результати якого були шокуючими. Відкритий світ починається з відкритого розуму.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...