;

Афера Доктора Нока 12

авантюрна комедія, 2017

 • Період прокату фільму:

  02.11.2017 – 29.11.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Knock

 • Країна:

  Франція

 • Тривалість:

  1 година 53 хвилини

 • Ціна:

  від 45 до 85 гривень

 

Режисер та сценарист: Лоррейн Леві

Композитор: Сіріль Офорт 

У головних ролях: Омар Сі ("1+1", "Шоколад", "2+1"), Елен Венсан ("Три кольори: Синій", "Життя в рожевому кольорі ", "Мій Аттіла Марсель", Одрі Дена ("Залізничний роман", "Ласкаво просимо", "Жінка і чоловіки"), Анна Жирардо ("Втрачений рай")  

 

Хитрий і спритний шахрай Нок приїжджає в невелике містечко Сен-Моріс, де починається нова глава його авантюрного життя: видаючи із себе професійного лікаря, шахрай здатний переконати будь-яку здорову людини в тому, що вона хвора - і неважливо, що назва чергової хвороби вигадана самим Ноком. Справжній метр маніпуляції і спокуси, герой швидко досягає успіху в своїй нечесній справі, а незабаром до його інтересів додається прекрасна дівчина. Але все змінюється, коли в його життя вривається його старий знайомий ... 

 

Цікаві факти:

- Серед попередніх екранізацій п'єси  Жюля Ромена «Кнок, або Триумф медицини» найбільш відома картина 1951-го року "Кнок" Гі Лефранка. 

- Стрічка знімалася в Сен-Мартен-ан-Веркора і Коломб'є-ле-В'є. Частина зйомок проходила в будівлі Морського музею в Ла-Рошелі. 

- Раніше Лоррейн Леві працювала над проектами "Лагардер: Месник в масці" (2003), "Кожен хоче любити" (2008), "Картуш" (2009).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...