;

Балерина 18

драма, мелодрама, 2016

 • Період прокату фільму:

  30.11.2017 – 13.12.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Darling

 • Країна:

  Швеція, Дания

 • Тривалість:

  1 година 45 хвилин

 • Ціна:

  від 65 до 85 гривень

 

 

Режисер: Біргіт Стеамуз  (Берлінський кінофтіваль: Кришталевий ведмідь «Заради кохання»)

Сценарист: Кім Фупс Окесон, Біргіт Стеамуз 

Актори: Даніка Курчіч, Густаф Скарсгорд, Ульріх Томсен

 

 

Учасник Міжнародного кінофестивалю в Варшаві

Учасник кінофестивалю CPH PIX в Данії

 

Це історія красивої жінки, яка розривається між кар’єрою і любов’ю. Між фанатичною відданістю справі і, в той же час, простим людським страхом — втратити кохану людину і залишитися одній. Зворотний бік сяючого вогнями рампи світу театру, з його лаштунками, повним важкої праці і емоційних зривів. Красива і романтична історія від данських кінематографістів, із зіркою серіалу «Вікінги» в головній ролі (Густаф Скарсгорд) Дарлінг — всесвітньо відома датська балерина. Після тривалої перерви вона і її чоловік Франц повертаються в Королівський балет в Копенгагені для виконання класичного балету «Жизель». Вона буде виконувати головну роль, а Франц виступає в якості хореографа.

Під час однієї з репетицій Дарлінг падає, її стегно сильно пошкоджено, і можливо, вона ніколи не зможе знову танцювати. Її професійне життя, її світ зруйнований, але Дарлінг відмовляється опускати руки, вона приймає рішення готувати заміну — молоду балерину Поллі — і зробити з неї ту Жизель, якою Дарлінг ніколи більше не буде. Але в міру того, як Поллі стає центром уваги, в тому числі уваги Франца, емоційна стабільність Дарлінг порушується .. 

 

 

Цікаві факти :

- Стрічка "Балерина" була представлена на Міжнародному кінофестивалі в Лондоні 6 жовтня 2017 року.
- Це другий фільм режисера Біржітт Мортенсен за сценарієм Кіма Фупца Аакесона після картини "Кімната 304" (2011).
- Астрід Граруп Елбо - в реальності артистка Датського королівського балету. Роль Поллі - її дебют в кіно.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...