;

БЕРГМАН 12

документальний, 2018

 • Період прокату фільму:

  27.09.2018 – 10.10.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Bergman

 • Країна:

  Норвегія, Франція, Данія, Швеція

 • Тривалість:

  1 година 57 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 100 гривень

 

Спецпроект "Зірки DOC"

 

Режисер: Яне Магнуссон

Документальна сага про видатного режисера Інгмара Бергмана. Прем'єра на Міжнародному Каннському кінофестивалі-2018


Історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва. У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими. Цей фільм максимально розкриє всю правду про шведського генія!  

 

Яне Магнуссон

Шведський сценарист, режисер і журналіст. Народилася у 1968 році. Вона була контент-редактором телешоу «Kobra» на шведському національному телебаченні. У 2013 році зняла для шведського національного телебачення фільм «Вторгнення до Бергмана». 

Прем'єрний показ фільм за сценарієм Яне Магнуссон The Swimsuit Issue відбувся на кінофестивалі Tribeca у 2010 році. Її документальний фільм Ebbe - The Movie був удостоєний премії Guldbagge і шведської премії «Great Journalist Award». Магнуссон також є автором біографічного роману «Естер Вільямс: Псевдодокументалка». У Яне є вчений ступінь у сфері мистецтв Університету Брауна, США. 

«Більша частина 2010-х років у мене дуже сильно пов'язана з Інгмаром Бергманом. Спочатку я витратила три роки, працюючи над серіалом і документальною стрічкою під назвою «Вторгнення до Бергмана». Я їздила по світу, розмовляла з режисерами, які були зачаровані його творчістю, і з тими, хто був їм приголомшений, в хорошому сенсі або поганому.»

 

Фільмографія:

•    2018 – Бергман/ Bergman: A Year in a Life

•    2018 – Бергман/ Bergman (ТВ, 4х60 хв.)

•    2016 - Christina Lindberg

•    2013 - Вторгнення до Бергмана / Trespassing Bergman

•    2009 – Ebbe - The Movie

 

Інгмар Бергман

Ернст Інгмар Бергман народився 14 липня 1918 року та помер 30 липня 2007 р  Шведський режисер театру і кіно, сценарист, письменник. Визнаний одним з найвидатніших кінорежисерів авторського кіно. Серед найбільш відомих фільмів Бергмана - «Сьома печать» (1957), «Сунична галявина» (1957), «Персона» (1966), «Шепоти і крики» (1972), «Фанні і Олександр» (1982). Інгмар Бергман поставив понад шістдесят художніх і документальних фільмів для кіно та телебачення, при цьому був автором сценарію до більшості з них. Також на його рахунку більше ста сімдесяти театральних постановок. У 1953 році почав плідну співпрацю з кінооператором Свеном Нюквістом. У фільмах Бергмана часто знімалися Гаррієт Андерссон, Лів Ульман, Гуннар Бьyoрнстранд, Бібі Андерссон, Ерланд Юзефсон, Інгрід Тулін і Макс фон Сюдов.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...