;

Бігфут Молодший: стань легендою 12

анімаційна комедія, 2017

 • Період прокату фільму:

  03.08.2017 – 23.08.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  The Son of Bigfoot

 • Країна:

  Франція, Бельгія

 • Тривалість:

  1 година 30 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

Режисер: Джеремі Дегрусон, Бен Стассен

Сценарист: Боб Барлен, Келлан Брукнер

 

Історія про те, як підліток-невдаха на ім'я Адам відправляється в незабутню подорож на пошуки свого давно втраченого батька. Адам впевнений, що його батько не хто інший як Йеті - велика волохата істота з дивовижною силою. Хлопчик усіма силами намагається розкрити секрет і виявляється правим. Весь цей час батько ховався глибоко в лісі, щоб захистити себе і свою сім'ю від могутньої корпорації під назвою HairCo., Яка чекає не дочекається, як би скоріше почати свої моторошні експерименти з його ДНК. Після довгоочікуваної зустрічі батька і сина, останній усвідомлює, що теж володіє суперздатностями, які йому передалися від батька. А через деякий час після прозріння хлопчик усвідомлює, що люди з корпорації весь цей час йшли за ним по п'ятах і тепер в курсі, де їх шукати. Життя батька і сина тепер під загрозою.

 

Демонструється у 2Д та 3Д.

 

Цікаві факти:

- "Бігфут молодший" - другий спільний проект режисерів Джеремі Дегрусона і Бена Стассен після анімації "Кот Грім і зачароване будинок" (2013).

- Сценаристи Боб Барлія і Кел Брункер до цього працювали разом над мультиплікаційними стрічками "Втеча з планети Земля" (2013) і "Реальна білка 2" (2017).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...