;

Біля моря 16+

історія кохання, 2015

 • Період прокату фільму:

  10.12.2015 – 13.01.2016

 • Дубляж:

  український

 • Назва мовою оригіналу:

  BY THE SEA

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  2 години 00 хвилин

 • Ціна:

  від 30 до 70 гривень

Події розгортаються у 70-ті роки минулого століття. Ванесса і Роланд втекли від суєти великого міста, залишивши все позаду: він – кар'єру письменника, вона – танцювальну сцену. Опинившись на Лазурному березі у Франції, вони зустріли дивну парочку, яка пробудила в них небезпечні почуття.

Цікаві факти:

Це перший фільм, в якому Джолі представлена як Анджеліна Джолі Пітт.

Джолі і Пітт одружилися у Франції 23 серпня 2014 року. Цей фільм — їх перша спільна робота як чоловіка та дружини, та, за іронією долі, вони грають подружню пару, що вирушає до Франції.

Це один з останніх ігрових проектів, в якому ми можемо бачити на екрані Анджеліну Джолі.

Оператор Крістіан Бергер розповів, що фільм знімався в основному при природному освітленні з використанням технології CRLS, розробленої спільно з Крістіаном Бартенбахом, австрійським фахівцем у галузі інноваційних світлових рішень. Технологія заснована на системі відбиттів, покликаних посилити природне освітлення, але в той же час не порушувати природне середовище зйомок. Бергер вже застосовував цю технологію на попередніх проектах.

Режисер і сценарист фільму Анджеліна Джолі так пояснила вибір часу оповіді: "Я вибрала 1970-ті не тільки з-за барвистості і принадності епохи, але й тому, що це усуває багато відволікаючих речей з сучасного світу і дозволяє зосередитися на емоціях, випробовуваних героями під час їх подорожі".

Це перша спільна гра Джолі і Пітта з часів "Містера і місіс Сміт" (2005) і другий спільний проект після фільму "Її серце" (2007), де Джолі виконала головну роль, а Пітт виступив продюсером.

Бред Пітт і Мелані Лоран разом грали у фільмі "Безславні виродки" (2009).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...