;

Богемна рапсодія 16

байопік, музика, драма, 2018

 • Період прокату фільму:

  01.11.2018 – 28.11.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Bohemian Rhapsody

 • Країна:

  США, Велика Британія

 • Тривалість:

  2 години 09 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 110 гривень

 

 

Режисер: Декстер Флетчер, Браян Сінгер

У ролях: Майк Майерс, Рамі Малек, Джозеф Маццелло, Ейдан Гіллен, Бен Харді, Люсі Бойнтон, Том Холландер, Аллен Ліч, Гвілім Лі, Аарон Маккаскер

 

«Богемна рапсодія» - це фільм-посвята ансамблю «Квін», їхній музиці та видатному солісту Фредді Мерк’юрі, який кинув виклик стереотипам та відкинув умовності, аби стати одним з найулюбленіших артистів на планеті. Фільм простежує карколомний злет «Квін» завдяки культовим пісням та революційному звучанню, майже розпад групи, коли спосіб життя Мерк’юрі вийшов з-під контролю, та їхнє тріумфальне возз’єднання напередодні благодійного концерту «Лайв Ейд», де група на чолі зі смертельно хворим Мерк’юрі продемонструвала один з найвеличніших виступів в історії рок-музики. Скріпивши духовну спадщину гурту, члени якого завжди почувалися скоріше сім’єю  і досі надихають аутсайдерів, мрійників та закоханих у музику.

 

Демонструватиметься англійською мовою без субтирів  3-4.11 та 10-11.11 (на окремих сеансах).

 

Цікаві факти : 

- Під час зйомок "Богемської рапсодії" регулярно відбувалися сварки між виконавцем головної ролі Рамі Малеком і режисером Брайаном Сінгером, унаслідок частої відсутності на знімальному майданчику останнього. Тертя між актором і режисером довели до того, що Сінгер запустив у Малека предметом бутафорії. Втім, режисер заперечував, що поводився непрофесійно. Згідно з його заявою, студія не пішла йому назустріч, коли йому треба було повернутися в США, щоб побути з серйозно хворим батьком і зайнятися власним здоров'ям. У заяві у відповідь режисер відмітив, що дуже хотів закінчити "проект своєї мрії" і прославити їм Фреді Мерк’юрі і Queen, але Fox не дозволили йому це зробити, тому що йому довелося тимчасово поставити своє здоров'я і здоров'я коханої людини на перше місце. Зрештою студія прийняла рішення звільнити Сінгера і узяти на його місце Декстера Флетчера. 

- Актор і режисер Декстер Флетчер мріяв зняти фільм про групу Queen з початку 10-х років.

- Для "Богемської рапсодії" був повністю відтворений концертний майданчик Live Aid - один з наймасштабніших майданчиків в історії рок-музики. 

- Рамі Малік і Джозеф Маццелло грали разом в міні-серіалі "Тихий океан" (2010). 

- Ейдан Гіллен і Люсі Бойнтон зустрічалися на зйомках музичного фільму "Сінг стріт" (2016).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...