;

Борг проти Макінроя 12

драма, спорт, 2017

 • Період прокату фільму:

  12.10.2017 – 01.11.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Borg McEnroe

 • Країна:

  Швеція, Данія, Фінляндія

 • Тривалість:

  1 година 40 хвилин

 • Ціна:

  від 45 до 85 гривень

 

Фільм відкриття МКФ у Торонто, 2017

 

Режисер: Янус Мец Педерсен («Справжній детектив»)

Сценарист: Ронні Сандаль 

Актори: Шайа ЛаБаф («Трансформери», «Лють», «Німфоманка 1-2», «Найп’янкіший округ у світі») Стеллан Скарсгард («Дівчина з татуюванням дракона», «Месники: Ера Альтрона», «Тор 2: Царство темряви», «Розумник Вілл Хантінг»,  «Меланхолія») Девід Бамбер («Король говорить!», «Ідентифікація Борна», «Банди Нью-Йорка») Сверрір Гуднасон («Обраний») Бйорн Гранат («Дівчина з татуюванням дракона», «Звуки шуму», «Пригоди молодого Індіани Джонса»)

 

Два найкращих спортсмени.

Позбавлений емоцій, холоднокровній Борг проти азартного і вибухового Макінроя. Масштабний поєдинок, який назавжди увійшов в історію. «Молот проти кинджала» - так назвали фінал Вімблдона, котрий перетворив тенісний матч на зіткнення двох супергероїв.

 

Цікаві факти:

- Спеціально для ролі Шайа ЛаБаф вирішив відростити довге волосся, щоб не носити перуку під час зйомок.
- Всього Борг і Макінрой зустрічалися на 14 матчах в період між 1978 і 1981 роками.
- Стеллан Скарсгард і Шайа ЛаБаф до цього обоє знімалися в двох частинах "Німфоманки" Ларса фон Трієра, хоча жодного разу не зіграли в одній і тій же сцені.
- Прем'єрний показ стрічки "Борг/Макінрой" пройшов на міжнародному кінофестивалі в Торонто в 2017 році.
- Сверрір Гуднасон тренувався по 15 годин в тиждень впродовж півроку, частина з яких йшла на теніс, а частину - на загальну фізичну підготовку.
- Перед зйомками Гуднасон зізнався, що не зустрічався з Боргом, проте планує зробити це, коли фільм буде закінчений.
- Лео Борг, реальний син Бьорна Борга, зіграв в картині свого батька у віці 9-13 років, а 14-17-річного Борга зіграв Маркус Моссберг.
- Коли Шайа ЛаБаф дізнався про проект і прочитав сценарій ініціатива йшла від нього, оскільки, за словами актора, він сам асоціює себе з цим тенісистом, якого багато хто не розуміє. ЛаБаф признався, що не зміг стримати сліз, коли вперше читав сценарій.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...