;

Червона черепаха

анімаційна мелодрама, 2016

 • Період прокату фільму:

  28.12.2017 – 10.01.2018

 • Дубляж:

  -

 • Назва мовою оригіналу:

  La tortue rouge

 • Країна:

  Францiя, Японiя

 • Тривалість:

  1 година 20 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 80 гривень

 

НАЙКРАЩI АРТ-ФIЛЬМИ РОКУ – 2017

 

Режисер: Мiхаель Дюдок де Вiт («Батько i дочка»)


«Червона черепаха» – історія чоловіка, який переживає аварію корабля й опиняється на тропічному острові, де тільки небо, хмари та птахи. Йому вдається збудувати пліт, але далеко поплисти не виходить – червона черепаха перешкоджає його спробам. Це поетичний, тонкий і хвилюючий роздум про головні віхи у житті людини, про страхи, любов та боротьбу за життя.  

 

Світова прем'єра «Червоної черепахи» відбулася на Каннському кінофестивалі у програмі «Особливий погляд», де фільм удостоївся Спеціального призу журі. Зараз картину номіновано на премії «Оскар» та «Сезар» за найкращий анімаційний фільм року. «Візуальне диво від першого кадру до останнього, приголомшлива анімація, чудовий сюжет і найсильніші емоції,» – написав про стрічку The Hollywood Reporter.  

 

Творець «Червоної черепахи» – зірка європейської анімації, голландець Міхаель Дюдок де Віт. Його найвідоміша робота – короткометражний мультфільм «Батько і дочка» отримала 22 міжнародних кінопремії, серед яких «Оскар» і BAFTA. Як мультиплікатор, Дюдок де Віт співпрацював із Nestle, Heinz і Volkswagen. «Червона черепаха» – його перший повнометражний анімаційний фільм. За настроєм та формою стрічка продовжує традиції «Батька і дочки». Анімаційний фільм знятий без слів – у кадрі звучить лише музика.      

 

ФЕСТИВАЛІ І ПРЕМІЇ:  – Програма «Особливий погляд», Каннський кінофестиваль, 2016  – Номінація на Премію Європейської кіноакадемії за найкращий анімаційний фільм, 2016
Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...