;

Чужий: Заповіт 16

фантастика, трилер, пригоди, 2017

 • Період прокату фільму:

  17.05.2017 – 14.06.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Alien: Covenant

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  2 години 00 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 90 гривень

 

Режисер:  Рідлі Скотт
У ролях:  Майкл Фассбендер, Кетрін Уотерстон, Деміан Бішір, Ноумі Рапас, Гай Пірс, Джеймс Франко, Біллі Крудап, Кармен Еджого


Рідлі Скотт повертається до всесвіту, який він створив у «Чужому», у новому фільмі «ЧУЖИЙ: ЗАПОВІТ» - другому розділі трилогії пріквелу, що почався з «ПРОМЕТЕЮ» і веде безпосередньо до оригінальної фантастики Скотта 1979 року. Вирушивши на віддалену планету на дальній стороні галактики, команда колоніального корабля "Заповіт" відкриває те, що здається їм недослідженим раєм, а насправді є темним, небезпечним світом, єдиним мешканцем якого є «синтетик» Девід (Майкл Фасбендер), врятований з приреченої експедиції "Прометей".

 

Демонструється у 2Д.

 

20-21.05 та 27-28.05  демонструватиметься  у 2D англійською мовою без субтитрів (на окремих сеансах).

 

Цікаві факти про фільм "Чужий: Заповіт":

- Спочатку фільм планувалося назвати "Чужий: Втрачений рай", проте пізніше назву було замінено на "Чужий: Заповіт".

- Деякі сцени фільму знімали в Сіднеї, Австралія на майданчиках компанії Fox studios.

- З акторського складу фільму "Прометей" тільки Майкл Фассбендер, Нумі Рапас і Гай Пірс отримали свої ролі в цьому фільмі.

- Це друга спільна робота актрис Кетрін Уотерстон і Кармен Еджого. Перший раз вони зустрічалися на знімальному майданчику в рамках фільму "Фантастичні тварини і де вони мешкають".

- Це другий раз, коли Майкл Фассбендер і Кетрін Уотерстон знімаються в одному фільмі. До цього вони працювали над картиною "Стів Джобс".Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...