;

Дике поле 16

драма, 2018

 • Період прокату фільму:

  08.11.2018 – 05.12.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Дике поле

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 40 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 100 гривень

 

Режисер: Ярослав Лодигін 

Сценарист: Наталя Ворожбит, Сергій Жадан ... 

Продюсер: Володимир Яценко 

Актори: Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Євгенія Муц, Георгій Поволоцький, Роман Халаїмов, Ігор Портянко, Сергій Жадан

 

Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде.  Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле? 

 

Цікаві факти: 

- Екранізація роману "Ворошиловград" Сергія Жадана 

- Проект "Дике Поле" став переможцем дев'ятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно, отримавши підтримку в розмірі 15,49 мільйонів гривень. Основні зйомки стрічки відбулись влітку 2017 року в Старобільську (Луганська область), частина сцен була знята в Києві. 

- У 2014 році книга Сергія Жадана "Ворошиловград", за мотивами якої знята стрічка, стала кращим українським романом десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна. Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальські. Текст перекладено п'ятьма мовами.

Повідомити про вихід у прокатНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...