;

Джамала.UA

документальний, музичний, 2016

 • Період прокату фільму:

  12.04.2017 – 26.04.2017

 • Дубляж:

  російська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Джамала.UA

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 10 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

12.04 о 19-00

Творча зустріч із режисером фільму Анною Акулевич  та продюсером Олегом Фіалко

 

 

Режисер - Анна Акулевич

«Джамала.UA» – фільм-портрет, який відкриває іншу сторону Джамали: без гриму, світла прожекторів та гри на камеру.

Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з її характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкостями і ніжністю, але таку ж віддану головній справі свого життя – музиці.

Прихована камера супроводжувала життєві колізії Джамали від зимового турне співачки, коли про другу перемогу для України на Євробаченні ще не мріялося. Проте невдовзі картина стала документуванням шляху до міжнародного визнання.

Вона – «посол» народу, яка знає своє коріння та несе шалену енергетику. Але якою є ціна слави? Що втрачає жінка на шляху до визнання? Що насправді хвилює Джамалу та хто її головний суперник? Чого вартувала для неї перемога на національному відборі до європейського фіналу конкурсу та звідки співачка черпала сили для подальшої боротьби?

 

Стрічка знімалася за згодою співачки, але без її відома.

Український глядач пам’ятає Анну Акулевич за повнометражним художнім дебютом «Це я», який отримав численні нагороди на українських і міжнародних кінофестивалях (зокрема, Гран-при МКФ в Лучіано (Італія).

 Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...