;

Дні Малевича у Києві - "Навесні"

документальний, 1929

 • Період прокату фільму:

  11.06.2016 – 11.06.2016

 • Дубляж:

  -

 • Країна:

  Україна

 • Ціна:

  від 30 до 30 гривень


10 та 11 червня Центр Довженка, в рамках «Днів Малевича» в Києві, покаже відреставровані шедеври українського кіноавангарду - «Одинадцятий» Дзиґи Вертова та «Навесні» Михаїла Кауфмана. Кінопокази супроводжуватимуть обговорення фільмів за участі: Івана Козленка, Тетяни Філевської та Станіслава Мензелевського.

 

Казимир Малевич – найвідоміший українець у світі.

Минулий 2015 рік у світі було проголошено роком Малевича, але визнаний у світі геній Малевича є й досі маловідомим на Батьківщині. Як художник Малевич сформувався саме в Україні, а його новаторські ідеї та думки змінили ходу світового мистецтва.

Аби повернути видатного митця в ментальний простір Києва, де він народився і викладав, аби відкрити його українцям, 9-11 червня kmbs ініціює «Дні Малевича» в Києві. Протягом цих днів планується проведення подій різного штибу, як от дискусії, публічнимі лекції, арт-експозиції, перформанси, кінопокази, театральні вистави, концертні дійства, а також інших заходів, присвячених творчій думці Казимира Малевича і її впливу на формування українського місця в світовій історії мистецтва.

В рамках «Днів Малевича» планується також два покази стрічок, наданих Центром Довженка: «Навесні» і «Одинадцятий». Зрежисовані Дзиґою Вертовим та Михаїлом Кауфманом, якими захоплювався Малевич, ці фільми є насиченими проявами тяжіння до чистоти форми, простоти речі – ідей, притаманних цьому буремному поколінню мистецької інтеліґенції в щойно зародженому Союзі. 

Аби занурити сучасних киян в культурну атмосферу того часу, дати можливість перевідчути ці сягання нових ідей та концепцій, спільно з Центром Довженка та кінотеатром «Жовтень», «Дні Малевича» запрошують до перегляду фільмів «Навесні» та «Одинадцятий», режисерів Дзиґи Вертов та Михаїла Кауфмана.  

 

 

«Навесні», 1929 р. - 11.06 - 20-00

Режисер: Міхаїл Кауфман та Дзиґа Вертов.

Комп'ютерно реставрований на базі Національної кіностудії художніх фільмів ім. Олександра Довженка шедевр українського кіноавангарду, неігровий фільм, створений Михаїлом Кауфманом, братом і співавтором Дзиґи Вертова, у відповідності до авангардистської теорії «кіноока». В ньому постає нині майже невідомий Київ 1929 року. Кадри пробудження міста, поновлення його життя, перегукуються з ліричними картинами відродження природи. Уважна камера Кауфмана надовго зупиняється на усміхнених обличчях дітей, малюючи ліричну картину зізнання в коханні Києву. В «Навесні» Кауфман уперше використав принцип «прихованої камери». Саундтрек до фільму створив сучасний композитор Олександр Кохановський – автор музики до низки експериментальних театральних постановок, кінофільмів, перформансів і мистецьких акцій.  

 

Facebook-подія кінопоказу:

https://www.facebook.com/events/1148680708517660/

 

Квтики продаются тільки у касах кінотеатру.

Вартість квитків - 30 грн.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...