;

Емі 16

документальний, 2015

 • Період прокату фільму:

  09.08.2018 – 12.09.2018

 • Дубляж:

  англійська (in english) із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Amy

 • Країна:

  Великобританія

 • Тривалість:

  2 години 07 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

                                         

Режисер: Азіф Кападіа

Продюсер: Адам Баркер

Оператор: Рафаель Беттега 

 

Суперечлива картина, що спричинила невдоволення родичів співачки Емі Вайнгауз, та з іншого боку одноголосно схвалена кіноспільнотою. Безперечно одне – на цю історію чекали мільйони.

Документальна стрічка Азіфв Кападіа відкриває світ, в якому жила Емі, через автобіографічні тексти її пісень, відео з особистих архівів родини і друзів, а також інтерв`ю з колегами та близькими. Велися довготривалі пошуки і збір унікального матеріалу для картини. У фільмі прозвучать невідомі раніше треки і з‘являться кадри плівок, на яких юна Емі в оточенні друзів виконує свої перші пісні. Режисер зібрав близько сотні аудіо інтерв`ю у близького оточення співачки. У результаті багаторічної кропіткої праці історія Вайнгауз вийшла дуже особистою і не схожою на версії світових таблоїдів, котрі довго не вщухали у 2011 після її смерті.

Фільм «Емі» детально змальовує перші кроки співачки на ниві музики, зображає її у колі близьких і друзів, розглядає всі ключові моменти життя Емі Вайнгауз аж до подій 23 липня 2011 року. Це не та історія, що розповідає, як отримати любов мільйонів та професійне визнання. Картина розповідає про звичайну дівчину, яка писала вірші і співала, аби приборкати демонів у власній душі. 

 

«ОСКАР» ЗА КРАЩИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ

 

Фестивалі та премії:  Academy Awards (USA),  BAFTA Awards,  Alliance of Women Film Journalists, American Cinema Editors, Australian Film Critics Association Awards, Awards Circuit Community, Awards British Independent Film, Awards Broadcast Film Critics Association, Awards Chicago Film Critics Association, Awards Chlotrudis, Awards Cinema Eye Honors, Awards Empire Awards (UK), European Film Award Gay and Lesbian Entertainment Critics Association (GALECA), Gold Derby Awards, Grammy Awards, Hollywood Film Awards, London Critics Circle Film Awards, MTV Movie + TV Awards, National Board of Review National Society of Film Critics Awards, Women Film Critics Circle AwardsНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...