;

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда 12

фентезі, пригоди, сімейний, 2018

 • Період прокату фільму:

  15.11.2018 – 12.12.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  2 години 10 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 110 гривень

 

Режисер:  Девід Єйтс ("Фантастичні звірі і де їх шукати", "Гаррі Поттер та напівкровний принц")

Актори:  Джонні Депп (Трилогія "Пірати карибського моря"), Джуд Лоу (дилогія "Шерлок Холмс"), Едді Редмейн ("Дівчина з Данії", "Теорія всього"), Езра Міллер ("Ліга Справедливості"),Кетрін Вотерстон, Ден Фоґлер, Елісон Судол

Композитор:  Джеймс Ньютон Ховард ("Темний лицар", "Фантастичні звірі і де їх шукати") 

 

Перший фільм закінчився тим, що Ньют Скамандер (Едді Редмейн) разом з МАКОСША (Магічний Конгрес США) спіймав найнебезпечнішого темного чарівника Ґелерта Ґріндельвальда. Проте Ґріндельвальд все ж зумів утекти і ще більше загорівся бажанням правити світом! Він згуртував навколо себе чимало однодумців, що бажають лиш одного - домінування чистокровних чарівників над немагічними істотами.

Перешкодити планам Ґріндельвальда може тільки один чарівник - Албус Дамблдор (Джуд Лоу). Він об’єднується зі своїм колишнім студентом Ньютом Скамандером, який, незважаючи на небезпеку, прагне перешкодити планам темного мага. 

Магічний світ дедалі більше розколюється, і любов та вірність навіть найрідніших та найближчих людей пройде серйозне випробування.

 

Цікаві факти про фільм "Фантастичні звіри: Злочини Ґріндельвальда" :

- Друга частина пригода Ньюта Саламандера "Фантастичні звіри" у вселеній Джоан Роулінг. За словами письменниці, що особисто відповідає за сюжет, всього буде п'ять фільмів, які розкажуть про події передуючі битві Альбуса Дамблдора і Ґріндельвальда в 1945 році.

- Джонні Депп погодився на роль навіть не поглянувши на сценарій, оскільки є великим фанатом всесвіту.

- Продюсер Девід Хейман під час зйомок "Фантастичних звірів : Злочини Ґріндельвальда" заявив, що головними героями сиквела будуть Дамблдор і Ґріндельвальд. Проте пізніше  Джоан Роулінг особисто спростувала його слова, повідомивши що уся серія присвячена Ньюту Саламандеру.

Повідомити про вихід у прокатНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...