;

Форсаж 8 16

пригоди, бойовик, 2017

 • Період прокату фільму:

  13.04.2017 – 10.05.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Furious 8

 • Країна:

  США, Японія, Франція, Канада

 • Тривалість:

  2 години 15 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 90 гривень

 

Режисер: Ф. ГЕРІ ГРЕЙ («Голос вулиць»)

Актори: Дуейн Джонсон, Він Дизель, Шарліз Терон, Джейсон Стетхем, Скотт Іствуд, Хелен Міррен, Курт Расселл, Мішель Родрігес

 

Їх кличуть нові дороги і чекають нові виклики. У команди Домініка Торрето повні баки адреналіну і драйву. Вони не шкодують своїх ворогів і бюджетів продюсерів!

 

 

Цікаві факти про фільм "Форсаж 8":

- За словами виконавця головної ролі Віна Дізеля, "Форсаж 7" знімався на честь Пола, а "Форсаж 8" — для Пола. Мається на увазі данина поваги Полу Уокеру, одному з виконавців головних ролей, який трагічно загинув 2013 року.

- Він Дізель виклав фото зі знімального майданчика, фон якого — Нью-Йорк. Згодом інформація про те, що дія фільму відбувається в Нью-Йорку, підтвердилася. Це місто вперше фігурує у франшизі "Форсаж".

- У попередній частині ("Форсаж 7") старший брат Пола Уокера на ім'я Коді працював його дублером, однак у восьмому фільмі у нього буде повноцінна роль.

- Студія підтвердила, що в новому фільмі роль Курта Рассела значно розшириться.

- Ходили чутки, що Коді Уокер виконає роль Джека, брата головного героя Брайана. Тоді це значить, що син Брайана названий на честь його брата, і можливо, вимальовується якась романтична лінія між персонажами Джордани Брюстер і Коді.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...