;

Гора 12

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  02.08.2018 – 15.08.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Mountain

 • Країна:

  Австралія

 • Тривалість:

  1 година 15 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

 

Режисер: Дженніфер Підом

 

«Гора» – результат співпраці австралійки Дженніфер Підом та Австралійського камерного оркестру, одного з найбільших камерних оркестрів світу. Симфонія величних гірських вершин та запаморочливі подвиги відважних романтиків, які прагнуть їх підкорити.

Гори – неприступне та підступне творіння природи. Споконвіку їх схили ваблять до себе людство. Цей поєдинок триває століттями, але що в ньому заслуговує більшого захоплення: самі гори або зухвалість сміливців, які прагнуть піднятися «вище неба»?

 

Цікаві факти: 

- Кіноробота була представлена на Міжнародному кінофестивалі в Мельбурні, де отримала номінацію як "Кращий документальний фільм". Крім того, фільм отримав номінацію "Кращий документальний фільм" на Міжнародному кінофестивалі "Хемптонс" і був показаний у рамках Міжнародного кінофестивалю в Хельсинки та Міжнародного кінофестивалю в Лондоні. 

- За роботу над фільмом "Гора" звукорежисер Роберт Маккензи був номінований на премію Australian Screen Sound Guild в категорії "Краща музика для документального фільму". 

- За словами режисера Дженніфер Піддом, вона з раннього дитинства захоплюється екстремальними видами спорту та відеозйомкою. Вона працювала в різних куточках світу оператором. На створення фільму "Гора" її надихнула робота на Евересті, де вона знімала сходження альпіністів.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...