;

Ханна: нерозказана історія буддизму (in English) 16

документальний, 2013

 • Період прокату фільму:

  06.07.2017 – 26.07.2017

 • Дубляж:

  англійська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Hannah: Buddhism's Untold Journey

 • Країна:

  Велика Британія

 • Тривалість:

  1 година 27 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 70 гривень

 

Продюсери та режисери: Марта Кесслер, Адам Пенні
Оператор: Гай Нісбет,

 

“Ханна: нерозказана історія буддизму” розповідає історію Ханни Нідал та її пригоди під час поширення тибетського буддизму на Заході.
 
Історія починається її диким та ідеалістичним захопленням хіпі в Копенгагені та веде нас за Ханою й її чоловіком Оле в гедоністичне місто Катманду, де 1968 року вони стали першими західними учнями Його Святості Кармапи XVI — першого лами Тибету, який свідомо перероджується, та людини, котра змінить їхні життя назавжди.
 
Осердям фільму є унікальна та натхненна історія кохання Ханни й Оле та їхня непохитна відданість справі: принести буддизм на Захід. З Європи та Північної Америки, через територію Східної Європи та Росії, де конає комуністична система, через викрадення бойовиками в Південній Америці, — стрічка зображає шлях великої жінки на передньому краї турбулентного, постійно мінливого світу.
 
“Ханна” досліджує буддійський ідеал свободи в усіх його проявах.  Він є більш актуальним сьогодні, ніж будь-коли, і застерігає від того, щоб все тибетське вважати святим.
 


Нагороди:
- Переможець в номінації “Приз глядацьких симпатій” на 17-му щорічному міжнародному кінофестивалі ARPA  2014 року
- Офіційний відбір на міжнародному кінофестивалі у Ванкувері VIFF  2015 року
- Офіційний відбір на 10DOCSDF  2015 року
- Кращий документальний фільм на 3-му “Індійському фестивалі кіноплівки” 2015 року
- Премія ЮНЕСКО для Ханни та Оле Нідал за їхній внесок в свободу слова, співчуття і розвиток миру і добра. Нагорода вручено “Асоціацією ЮНЕСКО з міжкультурного і міжрелігійного діалогу” в місті Малага (Іспанія) 2015 року
- Кращий документальний фільм на “Міжнародному фестивалі режисерів світового кіно” в Лондоні 2016 року.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...