;

Коли падають дерева 16

сучасна драма дорослішання, 2018

 • Період прокату фільму:

  13.09.2018 – 17.10.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Коли падають дерева

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 29 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 100 гривень

 

16.09 о 16-30

Творча зустріч зі знімальною групою фільму "Коли падають дерева".

На зустрічі будуть присутні:  режисерка Марися Нікітюк, виконавці головних ролей: Анастасія Пустовіт, Максим Самчик, продюсер Ігор Савиченко.

 

 

Режисер та автор сценарію: Марися Нікітюк

Продюсери: Ігор Савиченко, Роман Климпуш, Володимир Філіппов, Сергій Лавренюк, Даріуш Яблонський, Ізабела Войцек, Віолетта Камінська, Дарко Басескі

Автор сценарію: Марися Нікітюк

Оператор: Міхал Енглерт

Композитор: Микита Моісеєв 

За підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У ролях: Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Марія Свіжинська, Петро Пастухов та ін.

 

В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та коханого молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу, та перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся та мати думають лише про те, що люди кажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Лариса розуміє, що не хоче жити як вони і повторити їх долю. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?

 

«Коли Падають Дерева» -  історія сучасних українських «Ромео та Джульєтти». Фільм відвертий, з елементами еротики, наповнений бурями живих емоцій персонажів. В центрі уваги любов юної дівчини з СМТ Лариси до її коханого молодого бандита Шрама. Їх стосунки засуджують рідні Лариси, проти них постає пуританське суспільство маленького міста і кримінал, з яким пов’язаний Шрам. Юні закохані мріють втекти в ідеальний світ «на море», де будуть лише вони та їх кохання. Але реальність має свої суворі закони. Лариса намагається вирватися з лещат побутового сексизму і соціальних стереотипів, коли людина є лише гвинтиком системи, і не має права на свою думку та на власне щастя. Шрам же йде на «останню справу» заради мрії своєї коханої. Їх підлітково-максималістське бажання щастя підтримує лише 5-річна двоюрідна сестра Лариси Вітка. Вітка бачить потенціал нашого світу, його красу та жах в магічному руслі, притаманному дитині. Вона вірить в любов двох закоханих і в свободу творити життя власними руками, але вона лише маленька дівчинка, яку ніхто не слухає. Дерева падають в час найбільших потрясінь, в час бурі і змін, крізь який проходять всі герої фільму, шукаючи власний острів свободи в океані стереотипів і соціальних обмежень.

 


Цікаві факти:

- Світова прем’єра фільму відбулась на 68-му Берлінале.

- «Коли падають дерева» - копродукційний драматичний фільм України, Польщі та Македонії.

- Анастасія Пустовіт, акторка, яка зіграла головну роль, перемогла в номінації «Найкраща акторська робота» в національній конкурсній програмі на Одеському міжнародному кінофестивалі 2018.

- Фільм - переможець пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю -2014.

- У 2016 році сценарій фільму став переможцем церемонії 10 сесії ScripTeastAward, яка проводилась під час 69-го Канського міжнародного кінофестивалю.

- Сценарій отримав нагороду імені Кшиштофа Кесльовського та грошову винагороду в розмірі 10 тис. євро на подальше виробництво фільму.

- Низка світових видань ще 2017 року називала “Коли Падають Дерева” одним з найбільш очікуваним фільмів зі Східної Європи. Після прем’єри фільму у програмі Панорама Берлінського Фестивалю відгуки міжнародної преси коливались у діапазоні від “новий подих зі Сходу” і “справжнє відродження українського кіно” до “яскравий приклад сучасної драми”.

- Режисер Марися Нікітюк є членом Європейської кіноакадемії. «Коли падають дерева» її повнометражний дебют. Також Марися Нікітюк – сценарист і письменник. Пише сценарії з 2012-го року. Короткі фільми за її сценаріями були відібрані та отримали низку нагород в програмах найкращих Європейських кінофестивалів – Локарно, Клермон-Феран, Каірський Міжнародний Кінофестиваль, Золотий Абрикос та ін. З 2014-го року Марися сама знімає за своїми сценаріями фільми як режисер. Вона зняла короткі метри “В Деревах”, “Мандрагору”, “Сказ”, які були представлені на Одеському Кінофестивалі та Молодості.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...