;

Короткий метр із Нідерландів (Програма №2) 16

фестиваль, 2016

 • Період прокату фільму:

  13.10.2016 – 02.11.2016

 • Дубляж:

  мова оригіналу із українськими субтитрами

 • Країна:

  Нідерланди

 • Тривалість:

  1 година 20 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

2-й Фестиваль «КОРОТКИЙ МЕТР ІЗ НІДЕРЛАНДІВ»

 

Фільми для Фестивалю надані Інститутом кіно Нідерландів. 

 

На Фестивалі буде показано 18-ть короткометражних фільмів виробництва Нідерландів. Традиційно програма фестивалю складається із двох частин - двох програм, до кожної з яких включено по 9-ть фільмів.  

 


ПРОГРАМА 2

НА ДНІ
Фантазія / 10:38
Режисер: Rob Lücker
Сюжет: Золотошукач Саломон блукає у пісках і раптом знаходить гігантську субмарину. Чоловік випадково звільняє фанатичну німецьку команду дуже похилого віку.
Нагороди: Nederlands FF 2014 - Won - Golden Calf
 

ПОЄДНАНІ ПОЛЬОТИ
Анімація, драма / 07:23
Режисер: Arthur Gorissen
Сюжет: Історія кохання про два пов’язані польоти. Одного літнього дня жінка сідає на літак. В цей самий час чоловік заходить у перукарню. Його перукаря починає дратувати надокучлива муха. Перукар намагається прогнати комаху - і в цей самий момент в салоні літака розпочинається паніка.
 

ДІРКА В МОЄМУ СЕРЦІ
Драма / 09:39
Режисер: Mees Peijnenburg  
Сюжет: Інколи трапляються речі, після яких западає тиша, і більше нічого не має значення. Так, ніби світ застряг на певній позначці…
Нагороди: Berlin IFF 2015 - Nominated - Crystal Bear
 

ТРЕЙЛЕР
Анімація, комедія / 02:15
Режисер: Mascha Halberstad  
Сюжет: Трейлер, який знімають до фільму-катастрофи, має інтригувати публіку: вороги всюди, атаки і вибухи руйнують світ, і серед цього, на щастя, є чоловік, який здатен допомогти...  Але, на жаль, не всі сприймають його серйозно.   Вивляється, що кадри і озвучка за американським зразком не надто пасують самому герою. Стьоб над трейлерами до американських фільмів про війну.
 

P
Драма / 09:12
Режисери: Aaron Rookus
Сюжет: Сім'я досягає піку кризи, зупиняючись на піт-стопі під час відпустки.  Здається, що вони подорожують разом востаннє. Жагучий коктейль з виснажливої спеки, бурхливих гормонів і фрустрації має вибухнути… Але, натомість, приводить до примирення.  
 

ТЕ, ЩО МІЖ НАМИ  
Анімація / 04:55
Режисер: Quentin Haberham
Сюжет: Хлопець має подолати своїх внутрішніх демонів, доки ті не взяли над ним гору. Страх відмови в коханні надзвичайно сильний – над героєм і дівчиною його мрії він тяжіє жахливою потворою, щойно з'являється можливість наблизитись до красуні.
 

УСІ ТІ СОНЯХИ
Драма / 19:41
Режисер: Bram Schouw
Сюжет: Друзі запрошують дівчину провести уїк-енд  у пляжному будинку. Коли її залишає бойфренд, героїня розуміє: аби стати щасливою зараз, їй необхідно розібратися зі своїм минулим.
 

БЛАКИТНИЙ МІСЯЦЬ
Анімація / 02:07
Режисер: Maarten Koopman
Сюжет: Коли Сонце з'ясовує, що Місяцю самотньо ночами, воно починає думати, як підбадьорити товариша. Місяць сумний, бо вночі всі йдуть спати і залишають його на самоті. Сонце і тварини розробляють план, як зробити життя Місяця яскравішим.
 

КАРТИНА СВІТУ
Документальний, анімація / 12:09
Режисер: Douwe Dijkstra
Сюжет: На кухонному столі ведеться війна. Чоловік п'є каву, а світ палає. Вертольоти шматують його газету, дрон стріляє у тарілку з броколі. Витончений фільм про абсурдне перехрестя буденності і світу новин.
Нагороди: Clermont-Ferrand ISFF 2015 - Won - Special Mention of the Jury,
FEST New Directors/New Films Festival 2015 - Won - Silver Lynx,
Hamburg ISFF 2014 - Nominated - Hamburg Short Film AwardНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...