;

КОРОТКИЙ МЕТР ІЗ НІДЕРЛАНДІВ. 2

фестиваль, 2015

 • Період прокату фільму:

  21.01.2016 – 27.01.2016

 • Дубляж:

  мова оригіналу із українськими субтитрами

 • Країна:

  Нідерланди

 • Тривалість:

  1 година 20 хвилин

 • Ціна:

  від 30 до 80 гривень

Короткометражні фільми із Нідерландів будуть показані в рамках фестивалю "КОРОТКИЙ МЕТР ІЗ НІДЕРЛАНДІВ" з 21 січня в Кінотеатрі «Жовтень".  В програмі - роботи нідерландських режисерів різних жанрів. Будуть показані фільми, які на думку Інституту кіно Нідерланів, є кращими у цьому жанрі за останній період. Фестиваль буде проходти за сприяння Посольства Нідерландів в Україні. 

 

ПРОГРАМА 2

 

СУПЕРМАРКЕТ MACNCHEESE  Анімація / 02:25  Режисер: Colorbleed Animation Studios  Сюжет: Біггі та Скінні влаштовуються на роботу у супермаркет, щоб заробити гроші на відпочинок. І коли їм пропонують швидкі гроші, погоджуються на аферу. Втім, герої швидко втрачають контроль над ситуацією.  

 

БУДИНОК ПОНІ  Драма / 09:48  Режисер: Joost Reijmers  Сюжет: Еммі забороняють взяти її IPad на відпочинок, тож вона просить бабусю Кобу доглянути за конями, що живуть на комп’ютерній фермі. Завдання видається набагато важчим, ніж очікувала бабуся.  

 

НАСЛАННЯ  Анімація / 04:00  Режисер: Janis Joy Epping, Diana van Houten  Сюжет: Жук потрапляє в пастку, опиняючись під пісочним замком, який будують двоє дітей… Змагаючись за володіння неочікуваним подарунком, діти перетворюються на монстрів… Незважена наполегливість може призвести до фатальних наслідків …  

 

Я ЛЮБЛЮ ХУЛІГАНІВ  Анімація / 12:26  Режисер: Jan-Dirk Bouw  Сюжет: Головний герой – затятий футбольний фанат. Хлопець не пропускає жодного матчу улюбленого клубу і частенько встрягає у вуличні бійки. Ніхто не здогадується, що у зухвалого хулігана є таємниця, а особисте щастя для нього довгі роки лишається недосяжним.  

 

НЕБЕСНА ВИСОТА  Драма / 15:20  Режисер: Joost Reijmers  Сюжет: У драг-ділера Медса є красуня-дружина і маленький син. Але хлопець не поспішає зав’язувати з минулим – легкі гроші видаються занадто великою спокусою. Проте, однієї ночі з Медсом трапляється історія, яка повністю змінює його світ.  


КРІЗЬ ТЕБЕ  Анімація / 07:55 Режисер: Lucette Braune  Сюжет: Йдучи до магазину, дівчина відчуває взаємодію з різними людьми. Деякі з них хотіли б залишити свій слід, але це не завжди вдається. 


ГРА У ГРІ  Фантазія / 12:00  Режисер: Yasmijn Karhof  Сюжет: У триптиху ефектно візуалізовані найінтимніші моменти життя. Прості деталі заводять глядача у ефемерний світ, буквально просякнутий відчуттям поезії та краси.   КРІЗЬ ТЕБЕ  Анімація / 07:55  Режисер: Lucette Braune  Сюжет: Йдучи до магазину, дівчина відчуває взаємодію з різними людьми. Деякі з них хотіли б залишити свій слід, але це не завжди вдається.  

 

БАТУТ  Анімація / 02:30  Режисер: Maarten Koopman  Сюжет: Екран - як батут, на якому пустують люди і тварини. Все здається невинною і дещо беззмістовною розвагою, доки події не приймають несподіваний поворот.  

 

ЯКОСЬ НА ДЕРЕВІ  Драма / 14:56  Режисер: Marleen van der Werf  Сюжет: Філін обожнює дерева. Сидячи на своєму улюбленому дубі, дівчинка помічає справжні дива. Саме ті дива, які дорослі бачити просто не бажають, без жалю винищуючи дерева у лісі… Зібравшись силами, Філін вирішує допомогти природі протистояти людській жорстокості.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...