;

Крим. Як це було 16

документальний, 2016

 • Період прокату фільму:

  24.03.2016 – 13.04.2016

 • Дубляж:

  російська / українська

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  2 години 00 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 70 гривень


Режисер:  Костянтин Кляцкін 

Продюсери:  Олександра Братищенко,  Сергій Малярчук

Студія:  BABYLON`13, за підтримки Українського Кризового Медіа Центру


Цей фільм - історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму у лютому-березні 2014 року незрадили своїй присязі на вірність народу України. Це фільм про тих, хто не спокусився на обіцянки керівництваросійського флоту. Про тих, хто стикнувся з залякуванням сімей, надпотужним інформаційним тиском та зрадоюпобратимів.   Історія та ідеологія проекту Історія проекту почалася в лютому 2015 року, коли у Сергія Малярчука, Українського Кризового Медіа Центру, та Костянтина Кляцкіна, режисера об’єднання “#BABYLON`13”, майже одночасно виникла ідея зняти фільм про події у Криму лютого- березня 2014 року.


Поштовхом до створення фільму стало те , що досі ніхто з українських кінематографістів не звертався до історій тих військовослужбовців, що пройшли ці важкі події та залишилися служити Україні. Для широкої громадськості важливо почути історію протистояння від безпосередніх учасників, важливо зрозуміти, що таке військова присяга, що таке втрата дому та корабля, що таке зрада побратимів і неймовірний тиск на сім’ю та родичів. Але крім цього, суспільству потрібно знати про те, що вихідці з Криму продовжують служити у Військово-Морських Силах України та роблять все можливе для відновлення флоту, морської піхоти та авіації. 


#BABYLON`13 — це українська територія документального кіно. Заснували #BABYLON’13 українські кінематографісти одразу ж після кривавого розгону Євромайдану наприкінці листопада 2013 року. Акумулюючи творчі зусилля понад 100 кінематографістів, за два роки було створено понад 250 фільмів. Мільйони переглядів та десятки тисяч постійних глядачів в глобальній мережі, утворили аудиторію, яка через призму фільмів #BABYLON’13 дивиться на події в Україні і дотепер.

 
Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...