;

Лобановський назавжди

документальний, 2016

 • Період прокату фільму:

  29.11.2016 – 28.12.2016

 • Дубляж:

  Українська, Російська, Італійська, Французька (Українські субтитри)

 • Назва мовою оригіналу:

  Лобановський назавжди

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 33 хвилини

 • Ціна:

  від 40 до 70 гривень

 

Режисер-постановник - Антон Азаров

Продюсери - Дмитро Симонов, Сергій Полховський

Режисер монтажу -  Андрій Гулянич

Оператор-постановник - Михайло Марков

Музика - Антон Байбаков, Антон Панфілов, Євген Заїка

У фільмі знімалися: Карло Анчелотті, Олексій Андронов, Олег Базилевич мл., Олег Блохін, Рінат Дасаєв, Жак Ферран, Артем Франков, В'ячеслав Колосков, Олександр Козлов, Леонід Кравчук, Бернар Ліонс, Олексій Михайличенко, Генадій Орлов, Володимир Петрухін, Мішель Платіні, Сергій Ребров, Юрій Рибчинський, Андрій Шевченко, Ірина Шимбаревіч, Олександр Шовковський, Микита Симонян, Григорій Суркіс, Ігор Суркіс, Йожеф Сабо.

 

«ЛОБАНОВСЬКИЙ НАЗАВЖДИ» — це фільм-документ, основу якого склали вітчизняні і зарубіжні архівні кіноматеріали, а також оцінки, судження і спогади про футбол Лобановського його сучасників — футболістів, тренерів, журналістів, спортивних функціонерів, уболівальників, опонентів і навіть президентів — українських і зарубіжних. Лобановський — наше ХХ століття. Наша історія — сага про цю людину, безумовного Героя, символа своєї епохи, своєї команди, своєї країни, незалежно від того, який герб носив він на кишені клубного піджака.

Валерій Васильович Лобановський - безумовний Герой і нашого часу, без якого неможливо уявити історію незалежної України, особистість, що притягає до себе увагу навіть через роки після своєї смерті.

 

 

http://www.lobanovskiyfilm.com/
www.facebook.com/Lobanovskiy-Forever-1589878614665822/
http://www.imdb.com/title/tt5818322/
#lobanovskiyforeverНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...