;

Ілюзія кохання 18

мелодрама, 2016

 • Період прокату фільму:

  28.12.2017 – 10.01.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Mal de pierres

 • Країна:

  Франція, Бельгія, Канада

 • Тривалість:

  1 година 56 хвилин

 • Ціна:

  від 60 до 80 гривень

 

 

НАЙКРАЩI АРТ-ФIЛЬМИ РОКУ – 2017

 

Режисер: Ніколь Гарсія

У ролях: Маріон Котіяр («Початок», «Життя в рожевому кольорі»), Луї Гаррель («Мрійники»), Алекс Брендемюль   

 

Південна провінція Франції переживає важкі післявоєнні роки. У цей час Габріель шукає розради у мріях про справжнє кохання, але оточення вважає одержимість такою ідеєю непристойною і навіть божевільною. Щоб захистити молоду дівчину від пристрасті і розпусти, батьки видають її заміж. Чоловік Габріель – добропорядна і любляча людина, проте життя з ним виявляється для героїні справжнім ув'язненням.     

 

Цікаві факти: 

- Фільм знятий за однойменним романом Мілени Агус. 

- Оригінальна назва книги "Mal di Pietre", що в перекладі з італійського означає "камені зла" або "камені болю". У контексті сюжету це стосується ниркової хвороби героїні. В англійському варіанті

- "З місячної землі" (From the Land of the Moon). У творі є рядок: "Все життя їй говорили, що вона немов з місячної землі...". 

- У книзі дія розгортається в Італії, а в фільмі – у Франції.  - Це друга кіноробота з участю Маріон Котійяр, яка в 2016 році була номінована на "Золоту Пальмову гілку" Каннського кінофестивалю. Першою була картина Ксав'є Долана "Це всього лише кінець світу". 

- Для Ніколь Гарсіа кінострічка стала четвертою роботою, представленої на Каннському кінофестивалі. Раніше були картини: "15 серпня" (1986), "Суперник" (2002) і "Як каже Шарлі" (2006).    

 

ФЕСТИВАЛІ І ПРЕМІЇ: – Номінація на «Золоту пальмову гілку», Каннський кінофестиваль, 2016   8 номінацій на премію «Сезар»:  - «Найкращий фільм»,  - «Найкраща режисура» (Ніколь Гарсія),  - «Найкраща актриса» (Маріон Котіяр), - «Найкращий адаптований сценарій» (Ніколь Гарсія, Жак Ф'єскі), - «Найкраща операторська робота» (Крістоф Бокарн),  - «Найкращий монтаж» , - «Найкращі костюми»,  - «Найкращий звук»Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...