Мандрівка часу (мова оригіналу)

документальний, 2016

 • Період прокату фільму:

  13.04.2017 – 17.05.2017

 • Дубляж:

  англійська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Voyage of Time: Life's Journey

 • Країна:

  Франція, Німеччина, США

 • Тривалість:

  1 година 30 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

Режисер та сценарист: Терренс Малiк («Древо життя», «Тонка червноа лiнiя»)


Фільм покаже час від народження всесвіту до його руйнування.

 

 

Цікаві факти про фільм "Подорож часу":

- Терренс Малік займався проектом свого фільму "Подорож часу" більше 30-ти років. Він спочатку носив назву Q, а його виробництво починалося ще в 1979 році, але в результаті Малік скасував продакшн. Це мала бути історія кохання з кількома персонажами, що відбувається на Середньому Заході під час Першої світової війни, а дія прологу розгорталася б в доісторичні часи. У підсумку, Малік перетворив цей пролог у цілий фільм, прибравши іншу частину.

- Це перша спільна робота Терренса Маліка і композитора Енніо Морріконе за 36 років. За музику до їх попереднього спільного фільму "Дні жнив" (1978) Морріконе отримав свою першу номінацію на премію "Оскар".

- Бред Пітт і Кейт Бланшетт, які виступили в картині "Подорож часу" оповідачами, працювали разом на фільмах "Вавилон" (2006) і "Загадкова історія Бенджаміна Баттона" (2008).

- Фільм вийшов у двох версіях. Для звичайних кінотеатрів півторагодинна стрічка озвучена Кейт Бланшетт, а варіант, підготовлений для IMAX, озвучений Бредом Піттом і триває 40 хвилин.

- Бред Пітт до цього працював з Маліком на картині "Древо життя" (2011).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...