;

Море у вогні (мова оригіналу) 16

документальний, 2016

 • Період прокату фільму:

  29.12.2016 – 18.01.2017

 • Дубляж:

  італійська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Fuocoammare

 • Країна:

  Італія, Франція

 • Тривалість:

  1 година 48 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 70 гривень

 

 

Режисер: Джанфранко Розі («Священна римська кільцева») 

 

Фільм про життя італійського острова Лампедуза, який став перевалочним пунктом для біженців з країн Північної Африки.

 

ФЕСТИВАЛІ І ПРЕМІЇ:   Золотий ведмідь, Берлінський кінофестиваль, 2016

 

Розмірене життя на острові Лампедуза за останні десятиліття неабияк змінилася. Із давніх часів тутешні люди жили в одному ритмі з морем, але ось уже 20 років як острів перетворився на «ворота» Європи, куди у пошуках свободи і кращого життя поспішають сотні тисяч біженців. Тікаючи від воєн, дискримінації та соціальних потрясінь, вони прагнуть примарного щастя у чужій країні.

Джанфранко Розі – один із головних документалістів у сучасному кіно. 2013 року його «Священна римська кільцева» стала першим в історії документальним фільмом, який удостоївся «Золотого лева» Венеційського кінофестивалю. «Море у вогні» повторило цей успіх – уже у Берліні. Окрім того, стрічка про біженців була відзначена призом екуменічного (християнського) журі та премією від міжнародної правозахисної організації Amnesty International Film Prize. На батьківщині режисера картина номінована на 4 італійських «Оскара» – премії «Давид ді Донателло» за найкращий фільм, режисера, продюсера і монтаж.

Меріл Стріп, яка цього року була головою журі Берлінського фестивалю, зазначила, що «фільм є сміливою сумішшю документальних зйомок та авторської оповіді. Це актуальне, винахідливе й потрібне кіно ». Картину про міграційний кризу гідно оцінив і прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, який приніс 27 копій фільму на засідання Європейської Ради, де передав їх для голів урядів країн ЄС.

«Море у вогні» було вперше представлено українській публіці у рамках Одеського кінофестивалю 2016.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...