;

Одеський підкидько 12

комедія, 2017

 • Період прокату фільму:

  10.05.2018 – 06.06.2018

 • Дубляж:

  російська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Одесский подкидыш

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 30 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

 

13 травня о 16:30 в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться спеціальний показ української комедійної стрічки «Одеський підкидько» за участі творців фільму.

Презентуватимуть картину: режисер та сценарист Georgiy Deliev актори: Валерий Чигляев, Viktor Andrienko та інші учасники знімальної групи.


 

Режисер - Георгій Делієв

Оператор - Євген Клочко
Сценарій - Георгій Делієв за п’єсою Георгія Голубенка
Художник-постановник - Олександр Батенєв
Композитор - Едуард Цисельський

У ролях: Борис Барський, Георгій Делієв, Наталія Бузько, Валерій Чігляєв, Віктор Андрієнко, Ірина Токарчук, Володимир Ямненко


Одеський підкидько, воістину Одеський, веселий і трішки сумний фільм про життєрадісних та не перестаючих дивувати жителів сучасної Південної Пальміри!

Самотній 70-ти річний старий, ексцентричний одеський художник, сер Пінхус, мріє про онуків. Дітей у нього немає, а для здійснення мрії, для появи онука, звичайно потрібен син. І переважно - дорослий син. Друзі з Будинку Малятка вибирають йому на цю роль Аркашу, 50-ти річного бовдура, який звільнився з колонії і працює в будинку малятка кочегаром.

 

 

Цікаві факти:

- Це перший український фільм, гроші на який збирали на краудфандинговій платформі, тобто за кошти усіх небайдужих.

- У листопаді 2014 року театр «Маскі» випустив черговий спектакль в постановці Георгія Делієва. Це був «Одеський підкидько» за п'єсою відомого одеського письменника, драматурга Георгія Голубенка. Прем'єра три дні поспіль йшла з грандіозним тріумфом. Саме тоді у Георгія Делієва та Георгія Голубенка виникла ідея зняти повнометражний фільм за цією п'єсою.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...