;

Осінні спогади 16

драма, 2016

 • Період прокату фільму:

  06.10.2016 – 31.10.2016

 • Дубляж:

  українська мова

 • Країна:

  Іран, Чехія, Україна

 • Тривалість:

  1 година 41 хвилина

 • Ціна:

  від 40 до 70 гривень

 

Режисер: Алі Фахр Мусаві

У ролях: Олександр Ігнатуша,  Дмитро Лінартович, Назанін Ахмаді Шахпурабаді, Тетяна Юрікова, Галина Яблонська, Олекса Кравчук

Сценарій: Катерина Турчанікова, Алі Фахр Мусаві, Віктор Вілгелм

Художник-постановник: Руслан Писаченко

Оператор: Дмитро Вишняк

Музика: Роман Коротін 

Продюсер: Віктор Вілгелм / Україна-Чехія

Співпродюсер: Aмiр Сейед Задех

 

Це історія кохання і спогадів чотирьох людей. Перший з них - це молодий український музикант Анатолій, який добровільно пішов у військо, щоб взяти участь в АТО і захистити свою рідну землю. Після поранення він приїжджає на лікування у Західну Україну, де знаходить нових друзів і закохується в молоду іракську дівчину-біженку Іму. 

Але її також кохає його новий друг Олександр - старший за віком чоловік, місцевий скульптор, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку. Ще одна непроста жіноча доля у четвертої героїні фільму - рідної сестра покійної дружини Олександра. Вона все життя любить цього чоловіка і підтримує його в біді і радості, а заради свого кохання готова діяти не тільки рішуче, але й підступно.

 

Цей фільм - перший досвід широкого недержавного міжнародного співробітництва кінематографістів.

 

Стрічку знято іранським режисером, бюджет фільму повністю формувався іноземними продюсерами без залучення українських спонсорів.  При цьому стрічку зроблено з глибокою повагою та любов’ю до українського народу та розумінням ситуації, в якій сьогодні знаходиться Україна. 

На перший план у стрічці виходить саме кохання, яке змусить головних героїв рухатись вперед і жити - попри все. Ні вік йому не завадить, ні культурні розбіжності, ні мовне питання.  Автори фільму пропонують глядачам замислитись над тим, як за будь-яких обставин не втратити здатність любити, співчувати, мріяти. Тобто назавжди залишатися Людиною. 

 

http://www.autumnmemories.com/en/Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...