;

Париж босоніж 12

комедія, 2016

 • Період прокату фільму:

  07.06.2018 – 11.07.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Paris pieds nus

 • Країна:

  Франція

 • Тривалість:

  1 година 23 хвилини

 • Ціна:

  від 70 до 90 гривень

 

 

СПЕЦПРОЕКТ «КІНО НА ДЕСЕРТ" / ЧЕРВЕНЬ 2018

 

Режисери та сценаристи: Домінік Абель, Фіона Гордон

У ролях: Емануель Ріва, Пьер Рішар, Домінік Абель, Фіона Гордон, Іван Ле Гофф

 

Нескладна Фіона працює бібліотекарем в маленькому Канадському місті. Раптово вона отримує дивний лист від її 88-ти річної тітоньки Марти, яка живе в Парижі. Фіона кидає все і сідає в перший літак в Париж, щоб виявити, що Марта зникла без сліду. Після серії чудових, катастрофічних і неймовірно смішних пригод Фіона зустрічає Домініка - фатального бездомного красеня, Який в її обличчі знаходить любов всього свого життя.

 

Цікаві факти:

- Прем'єра комедії пройшла в рамках програми кінофестивалю Telluride 2 вересня 2016 року.

- Художньому дуету Фіони Гордон та Домініка Абеля вже 25 років, і весь цей час в їх творчості, театральному та кінематографічному, так чи інакше зачіпається тема незручності і абсурдності в людських відносинах.

- Гордон і Абель виступають за свободу і будь-які експерименти у роботі зі структурою і музикою в їх фільмах. В "Дива в Парижі" їм було важливо передати спонтанне занурення в життя міста та його мешканців.

- Авторам фільму хотілося, щоб їх персонажі, Фіона і Дом, були схожі на них самих і несли в собі їх клоунські звички. Коли вони працювали над Мартою, то зрозуміли, що вона втілює інші притаманні їм риси.

- В 2016 році картина стала призером кінофестивалю в Денвері і отримала глядацьку нагороду на кінофестивалі Mill Valley.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...