;

Персональний покупець 16

фешн-трилер, 2016

 • Період прокату фільму:

  02.03.2017 – 22.03.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Personal Shopper

 • Країна:

  Франція

 • Тривалість:

  1 година 45 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

Приз за найкращу режисерську роботу на Каннському кінофестивалі 2016 року

 

 

Режисер: Олів’є Ассаяс («Париж, любов моя», Зільс-Марія»)

У ролях: Крістен Стюарт («Сутінки», «Світське життя», «Ультраамериканці»), Нора фон Вальдштеттен («Зільс-Мария»), Хамму Грая («Усе заради неї»), Ларс Айдінгер («Зільс-Мария»)

 

Молода американка Морін, перебравшись до Парижа, допомагає знаменитостям підбирати одяг. Зі світом  високої моди вона на ти. Її життя здається мрією, але все ускладнює паранормальна особливість — Морін уміє спілкуватись з духами.

 

 

The Guardian присудила фільму п’ять зірок і заявила, що «його не можна зарахувати до жодної з категорій, але фільм без сумніву моторошний»

«Олів’є Ассаяс з його зухвалим і новаторським «Персональним покупцем» сколихнув Каннський фестиваль. «Цей фільм привносить у наше життя краплину чистого безумства — того самого, за яким ми всі так скучили», — Пітер Бредшоу, The Guardian.

 

«Стюарт — незрівнянна актриса. Її тендітна зовнішність ледве приховує ті внутрішні потрясіння, з якими боретеся вона чи її героїня, і тут непередбачуваність її вчинків посилюється тим, що ситуація сама по собі неймовірна», — Пітер Дебрюге, Variety.

 

 Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...