;

Проект "Флорида" 16

драма, 2017

 • Період прокату фільму:

  26.04.2018 – 16.05.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  The Florida Project

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  1 година 55 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

 

Режисер та сценарист: Шон Бейкер 

Актори: Віллем Дефо, Триразовий номінант на премію «Оскар» (1987, 2001., 2018), «Золотий глобус» (2001, 2018) і премію Британської кіноакадемії (2018). Бруклін Прінс Бріа Вінайт Валерія Котто Калеб Лендрі Джонс, (Геть, ТвінПікс, Зроблено в Америці, Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі)

 

“Проект Флорида” — комедійна драма, тріумфатор “Двотижневика режисерів” Канського кінофестивалю — яскрава, пронизлива ода дитинству та неймовірно смішна історія длявсіх, хто колись був дитиною.

Режисер Шон Бейкер довго не потрапляв на великий екран, але після “Санденса” домігся визнання та маючи у розпорядженні скромний бюджет, знімає історію про пригоди маленьких жителів Америки.

Дуже життєвий, надзвичайно чесний та зворушливий фільм.

Що може бути прекраснішим найщасливішої пори людського життя — дитинства? Коли зовсім маленькою дитиною ти навіть не підозрюєш про безліч життєвих проблем та складнощів і життя здається абсолютно безтурботним, дозволяє просто гратися, пустувати та насолоджуватись кожною миттю. 

 

Це літо Муні та її друзі не забудуть. Кожен день вони, сповнені енергії, вештаються чарівним світом одноповерхової Америки неподалік Дійснейленду та не мають ані найменшого бажання підкорюватись волі дорослих. Завадити їхнім пригодам можуть тільки батьки або суворий наглядач Боббі (Віллем Дефо).

 

 

Цікаві факти: 

- Щоб перевтілитися у свого персонажа і перейнятися нюансами місцевого діалекту Віллему Дефо довелося прожити тиждень на місці майбутніх зйомок. 

- В оригінальній версії сценарію у Бобі був брат, який допомагав йому по мотелю. Проте перед самим початком зйомок було вирішено, що у героя Дефо замість брата буде син. 

- Велика частина фільму "Проект "Флоріда" знята на 35-мм плівку. Фінальна сцена знімалася на IPhone усередині парку Disneyland без повідомлення адміністрації закладу. 

- Прем'єрний показ фільму пройшов у рамках "Режисерського двотижневика" на Міжнародному Каннському кінофестивалі в 2017 році.

 

Премії і номінації:

Academy Awards, USA 2018, Oscar — номінація

Golden Globes, USA 2018 — номінація

BAFTA Awards 2018 — номінація

AFI Awards, USA 2018 — перемога

Awards Circuit Community Awards 2017 — перемога

Black Film Critics Circle Awards 2017 — перемога

Cinema Eye Honors Awards, US 2018 — перемога

Indiewire Critics’ Poll 2017 — перемога

National Society of Film Critics Awards, USA 2018 — перемога

Women Film Critics Circle Awards 2017 — перемогаНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...