;

Проект "Флоріда" 16

драма, 2017

 • Період прокату фільму:

  26.04.2018 – 30.05.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  The Florida Project

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  1 година 55 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

 

Режисер та сценарист: Шон Бейкер 

Актори: Віллем Дефо, Бруклін Прінс, Калеб Лендрі Джонс, Мейкон Блер

 

Що може бути прекрасніше найщасливішою пори в житті людини - дитинства? Коли зовсім маленькою дитиною, ти навіть не підозрюєш про численні складнощі життя і вона здається абсолютно безтурботним, дозволяючи просто грати, веселитися і радіти кожній миті. Це літо Муні і її друзі не забудуть. Кожен день вони, переповнені енергією і зневагою до дорослих, носяться по чарівному світу одноповерхової Америки на підступах до Діснейленду. Перешкодити їх пригод можуть тільки батьки або строгий наглядач Боббі. 

 

Цікаві факти: 

- Щоб перевтілитися у свого персонада і перейнятися нюансами місцевого діалекту Уиллему Дефо довелося прожити тиждень на місці майбутніх зйомок. 

- В оригінальній версії сценарію у Бобі був брат, який допомагав йому по мотелю. Проте перед самим початком зйомок було вирішено, що у героя Дефо замість брата буде син. 

- Велика частина фільму "Проект "Флоріда" знята на 35-мм плівку. Фінальна сцена знімалася на IPhone усередині парку Disneyland без повідомлення адміністрації закладу. 

- Прем'єрний показ фільму пройшов у рамках "Режисерського двотижневика" на Міжнародному Каннському кінофестивалі в 2017 році.

Повідомити про вихід у прокатНовини від KINOafisha.ua

Загрузка...