;

Ретроспектива фільмів Девіда Лінча 16

фестиваль, 1997

 • Період прокату фільму:

  19.05.2017 – 07.06.2017

 • Дубляж:

  англійська мова із українськими субтитрами

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  2 години 15 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 90 гривень

 

 

Три знакових фільми одного із найбільш самобутніх режисерів сучасності на великому екрані! Відреставровані «Голова-гумка», «Загублене шосе» і «Твін Пікс: Вогню, іди зі мною» вийдуть на великі екрани з оригінальним звуком і українськими субтитрами.

 

з 19 травня  

«Голова-Гумка» / Eraserhead  (1977,  89 хв.) 

Режисер, автор сценарію, композитор та продюсер: Девід Лінч

Оператори: Герберт Кардуелл, Фредерік Елмс

У головних ролях: Джек Ненс, Шарлотта Стюарт, Аллен Джозеф, Джинні Бейтс 

 

«Голова-Гумка» / Eraserhead - перший повнометражний фільм Девіда Лінча.

Фільм став культовою класикою завдяки образності, незвичайному звуковому оформленню і загальній атмосфері. Сам Лінч описує свій дебютний фільм як «сон про темні і тривожні речі» і вважає його своїм «найдуховнішим фільмом». Стрічка була визнана «культурно значущою» Бібліотекою Конгресу США і внесена до Національного реєстру фільмів США.  

 

 

з 20 травня 

«Шосе в нікуди» / Lost Highway (1997, 135 хв.)  

Режисер: Девід Лінч

Продюсер: Мері Суїні 

Оператор:Пітер Демінг 

Композитор: Анджело Бадаламенті 

У головних ролях: Білл Пуллман, Патрисія Аркетт, Балтазар Гетті, Роберт Лоджіа

 

Сьомий повнометражний фільм Девіда Лінча, знятий за сценарієм, створеним у співавторстві з Баррі Гіффордом. Жанр кінострічки творці визначили, як «нуаровий хоррор XXI століття». Сюжет фільму починається з історії Фреда Медісона і його дружини Рене. Їхній шлюб заходить у глухий кут і закінчується злочином. Усі звинувачення падають на чоловіка, і його засуджують до вищої міри покарання за вбивство власної дружини. Однак, Фред Медісон загадковим чином зникає з камери смертників. На його місці знаходять невинного автомеханіка Піта Дейтона, якого випускають на волю. Піт намагається повернутися до нормального життя, але замість цього він потрапляє у незрозуміле жахіття.    

 

 

з 21 травня  

«Твін Пікс: Вогню, іди зі мною» / Twin Peaks: Fire Walk With Me (1992, 135 хв.)

Режисер та автор сцкнарію: Девід Лінч 

Продюсер: Грегг Фінберг 

Оператор:Рональд Віктор Гарсія 

Композитор: Анджело Бадаламенті 

У головних ролях: Шеріл Лі, Кайл МакЛахлен, Мойра Келлі

 

«Твін Пікс: Вогню, іди зі мною»/Twin Peaks: Fire Walk With Me - приквел до самого культового і очікуваного серіалу  «Твін Пікс», до серіалу-події. Сюжет повного метра розгортається навколо розслідування вбивства Терези Бенкс і останніх семи днів життя Лори Палмер. Долі цих дівчат - головні таємниці і центральні теми двох сезонів «Твін Пікса». «Твін Пікс: Вогню, іди зі мною» відомий також тим, що в ньому зіграв сам Девід Лінч, одну з невеликих ролей виконав Девід Боуї і в сюжеті є відсилання до подальшої долі агента Купера. 

 

 

Девід Лінч – незалежний американський режисер, народився в невеликому містечку у штаті Монтана, дуже схожому на те, яке ми бачимо в «Твін Піксі».  Над першим своїм фільмом «Голова-гумка» Лінч працював понад п'ять років. Він став культовим і був внесений до Національного реєстру фільмів США, що становлять культурну цінність. Одним із найбільш заплутаних і загадкових фільмів Лінча вважають «Шосе в нікуди». Більшість критиків сприйняла його захоплено. Відомий філософ Славой Жижек писав, що в цьому фільмі світло по-справжньому яскраве, темрява по-справжньому чорна, а вогонь по-справжньому пече. Серед шанувальників серіалу «Твін Пікс» - творець «Секретних матеріалів» Кріс Картер, відомий письменник Борис Акунін і англійська королева Єлизавета ІІ. 

Питання «Хто вбив Лору Палмер?» не сходило з обкладинок періодичних видань і хвилювало сотні тисяч телеглядачів, і навіть досі не дає спокою багатьом. Приквел найтривалішого проекту Лінча «Твін Пікс: Вогню, іди зі мною» відповідає або хоча б натякає, хто ж убивця.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...