;

Документальна трилогія «Русские евреи» 18

документальний, 2017

 • Період прокату фільму:

  13.11.2017 – 15.11.2017

 • Дубляж:

  російська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Документальна трилогія «Русские евреи»

 • Країна:

  Росія

 

Режисер: Сергій Нурмамед 

Сценаристи: Леонід Парфьонов, Олександр Уржанов, Анастасія Валєєва 

Актори: Леонід Парфьонов


«Русские евреи. Фильм первый. До революции»  /86 хв.

13 листопада, 19:20
Квитки: http://bit.ly/2zlcol0
Квиток мультипас одразу на три фільми: http://bit.ly/2kM2IwJ


Наше сьогодні — прямий наслідок прийнятих рішень чи дій особистостей минулого. Вплив етнічних груп та народів ніколи не був рівномірним, особливо у колишньому СРСР. Леонід Парфьонов у своєму документальному фільмі «Русские евреи. Фильм первый. До революции» висвітлює шлях російських євреїв з XI століття до 1917 року.  

Фільм розповідає про традиційний уклад життя і про те, як з ним поривали майбутні відомі фінансисти та промисловці, науковці, діячі мистецтва, революціонери. Про те, як в іноземні мови увійшло російське слово “погром”, про «справу Бейліса», про першу хвилю еміграції. Про есерів і більшовиків, які розхитали царський лад, і про найближчих соратників Леніна, які вершили історію країни в жовтні 1917 року.

 

 

«Русские евреи. Фильм второй. 1918-1948»  /120 хв.

14 листопада, 19:00
Квитки: http://bit.ly/2yfaqF3
Квиток мультипас одразу на три фільми: http://bit.ly/2kM2IwJ

 

Революція 1917 року спрацювала як детонатор: накопичена у єврейської молоді енергія вирвалась назовні й знайшла своє втілення у нечувано успішних кар'єрах. У період з 1918 по 1948 рік світова історія спостерігала небачено яскраву і масову участь євреїв у всіх сферах радянської державної політики та культури. Ці прізвища ви знаєте з дитинства: Лев Троцький, Яків Свердлов, Марк Шагал, Ісаак Бабель, Леонід Утьосов і Ліля Брик – їх можна перелічувати довго. У "центрі" i "на місцях" головну роль відігравали виключно росіяни або євреї. Кожен з них будував радянську державу, змінював своє сьогодення і закладав основи нашої з вами сучасності. 

Історії та долі у документальному фільмі Леоніда Парфьонова “Русские евреи. Фильм второй. 1918-1948” вражають та змінюють світогляд. 


 

 

"Русские евреи. Фильм третий. После 1948 года"  /126 хв.

Зустріч з Леонідом Парфьоновим.

15 листопада, 19:00
Квитки: http://bit.ly/2xDsw4b
Квиток мультипас одразу на три фільми: http://bit.ly/2kM2IwJ

 

Євреї розчарувалися у соціалізмі швидше за інші народи радянської імперії. В об'єктиві цієї картини — період з 1948 року до сьогодні. Він охоплює «справу лікарів» і бунт «відмовників», історії дисидентів і цеховиків. Від самої кампанії проти «безрідних космополітів» радянська влада практично підштовхувала євреїв до антирадянської діяльності, та головне — це загальне виродження «реального соціалізму». 

Третя частина вийшла досить динамічною, адже події, про які йдеться у фільмі, відбулися не так давно. У багатьох з нас є особисті спогади, пов'язані з цим періодом. Цей фільм є чудовою нагодою оглянути історичну панораму дійсності. 

Після перегляду цієї частини на вас очікує зустріч з автором і можливість поставити свої запитання особисто.


 

Цікаві факти:

•    Фільм побудовано на подієвих хроніках, з використанням портретів, які «ожили», та оригінальних спецефектів, яскравої графіки та ігрового кіно. Парфьонов у своєму стилі відкриває і дає можливість дізнатися нові сторінки, здавалося б, знайомих усім біографій видатних євреїв. 

•    «У колишній Російській імперії асимільовані євреї особливо масово і яскраво пройшли шлях від активної співучасті в соціалізмі до дисидентського опору йому. У фільмах проекту ми намагалися розповісти про це на прикладах трьох поколінь євреїв - вождів, науковців, журналістів, чекістів, письменників, художників, режисерів, підприємців, композиторів, правозахисників - сучасною екранною мовою. Сподіваємося, вийшла історична панорама. Повірити, щоб зневіритися - найважливіший сюжет нашого спільного ХХ століття», - так пояснює сам Леонід Парфьонов ідею своєї картини.

•    Показ у Києві, у рамках якого можна подивитися всі три частини фільму, а також зустрітися з Леонідом Парфьоновим, організований Fedoriv Hub.

 Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...