;

Секретне досьє 12

драма, біографія, 2017

 • Період прокату фільму:

  22.02.2018 – 14.03.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  The Post

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  1 година 56 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 100 гривень

 

 

Режисер: СТІВЕН СПІЛБЕРҐ (сага «Індіана Джонс», «Врятувати рядового Раяна», «Впіймай мене, якщо зможеш», «Міст шпигунів»)

Актори: Меріл Стріп, Том Хенкс, Елісон Брі, Сара Полсон, Брюс Грінвуд, Джессі Племонс, Бредлі Уітфорд, Девід Крос

 

Фільм Стівена Спілберґа на основі реальних подій з Меріл Стріп і Томом Хенксом у головних ролях.

До редакції газети Washington Post потрапляють секретні документи Міністерства оборони США. Газетярі розуміють – уряд приховував від народу достовірну інформацію про війну у В'єтнамі. Та опублікувавши матеріали, вони поставлять на карту власну кар’єру і безпеку. Чи зважаться журналісти відкрити доступ до правди?

 

 

27.02.18. демонструватиметься о 10-00 в рамках акціїї  «0+: Кіно для батьків із малюками»

 

Цікаві факти: 

- Кіноробота стала другою драмою, заснованою на реальному викритті, що створена в 2017 році, після фільму "Вотергейт: Падіння Білого дому". У обох фільмах одну з ролей зіграв актор Брюс Грінвуд. 

- Це п'ята спільна робота актора Тома Хенкса і режисера Стівена Спілберга після картин "Врятувати рядового Райана", "Упіймай мене, якщо зможеш", "Термінал" і "Шпигунський міст". 

- Це третій фільм, сценарій до якого був написаний Джошем Сінгером, після картин "П'ята влада" та "В центрі уваги". В усіх фільмах йдеться про важливість журналістики в розслідуваннях політичних скандалів. 

- Актори Том Хенкс і Бредлі Вітфорд раніше знімалися разом у фільмах "Філадельфія" і "Врятувати містера Бэнкса". 

- Кінострічка стала першою спільною екранною роботою акторів Тома Хенкса та Меріл Стріп. Раніше актори вже працювали разом на зйомках фільмів "Гроза мурашок" і "Мамма MIA", але тоді Хенкс виступав лише в ролі продюсера.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...