;

Сексуальна Дурга 16

роуд-муві, хоррор, 2017

 • Період прокату фільму:

  28.10.2017 – 28.10.2017

 • Дубляж:

  мова оригіналу із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Sexy Durga

 • Країна:

  Індія

 • Тривалість:

  1 година 25 хвилин

 • Ціна:

  від 65 до 85 гривень

 

 

26-29 жовтня в столиці вперше відбудеться фестиваль «Київський тиждень критики» – у ролі кураторів виступили відомі українські кінокритики, які зібрали в програму чотири фільми з лайн-апів головних європейських кінофестивалів цього року.

Програму фестивалю сформували: Дар’я Бадьор, редактор розділу «Культура» онлайн-видання «LB.ua»; кінознавець та редактор розділу «Кіно» Cultprostir Надія Заварова; автор видань «Українська правда» та «Укрінформ» Олександр Гусєв та режисер, засновник порталу Cineticle Станіслав Бітюцький.

 

 

Режисер: Санал Кумар Сасідхаран 

У ролях: Раджшрі Дешпанде, Білас Наїр 

Ніч. Двоє – він і вона – ловлять машину. Здається, вони від когось ховаються. У будь-якому випадку їм неодмінно треба встигнути на поїзд. Її звуть Дурга – так само, як одну з найбільш шанованих в індуїзмі богинь, вона з півночі Індії і не говорить на місцевому діалекті. Його звуть Кабір, і, схоже, він мусульманин, що в цих краях може привести до сумних наслідків. Світло фар. Двоє молодих чоловіків на мінівені готові підвезти подорожніх. Тепер закоханим доведеться зробити складний вибір: сісти у машину до підозрілих незнайомців або залишитися на пустельній нічній дорозі, що приховує безліч небезпек.

 

Третій повнометражний фільм Санала Кумара Сасісдхарана був нагороджений Ґран-прі Роттердамського кінофестивалю 2017  і через провокативну тему визвав скандал в Індії.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...