;

Спляча красуня (Опера і балет в кіно)

балет, 2013

 • Період прокату фільму:

  29.05.2016 – 29.05.2016

 • Дубляж:

  українські субтитри

 • Назва мовою оригіналу:

  Sleeping Beauty

 • Країна:

  Франція

 • Тривалість:

  2 години 30 хвилин

 • Ціна:

  від 150 до 150 гривень

 

Композитор - Петро Ілліч Чайковський

Диригент - Фейсал Каруї

Виконавці: солісти балету та кордебалет Паризької опери

 

“Балет з балетів”, як назвав її Рудольф Нурієв, «Спляча красуня» залишається однією з перлин світової балетної спадщини.

 

Вперше виконана 1890 року у Маріїнському театрі в Санкт-Петербурзі, ця вистава об’єднала творчі генії хореографа Маріуса Петіпа та композитора Петра Ілліча Чайковського. Це - «балет-казка», поставлений за мотивами однойменної казки Шарля Перро, у якому фантазія переплітається з реальністю, де добрі та лихі феї, сили добра і зла змагаються за долю двох молодих людей.

 

Нова постановка «Сплячої красуні» з’явилася лише у 1989 році. Здійснив її Рудольф Нурієв на основі оригінальної хореографії для балетної трупи Паризької опери. Адаптувавши сюжетну послідовність та структуру твору, недоступного кільком поколінням майстрів балету, він створив хореографію приголомшуючої академічної віртуозності, чергуючи розкішні масові сцени з па-де-де.

 

Шикарні декорації та костюми Еціо Фріджеріо та Франки Скварчапіно відтворюють чарівну красу одного з найвидатніших шедеврів класичного балету.

 

Кількість актів: балет на 3 дії з прологом.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...