;

Світ за очі

документальний, комедія, 2016

 • Період прокату фільму:

  29.09.2016 – 12.10.2016

 • Дубляж:

  мова оригіналу із українськими субтитрами

 • Країна:

  Україна, Польща

 • Тривалість:

  1 година 22 хвилини

 • Ціна:

  від 40 до 70 гривень

 

"Світ за очі" - програма з двох документальних комедій про закордонні трудові блукання творчих людей. Перша історія - документальне роуд-муві української режисерки Надії Парфан про хлопців з гурту "Реве та Стогне", які поїхали на заробітки у Польщу. Друга стрічка - "Театр одного актора" польського режиcераЯкуба Пьонтека про харизматичного невдаху-актора, що не може знайти роботу вдома та їде до Норвегії збирати картоплю.

 

"Театр одного актора"

Режисер: Якуб Пьонтек

Марчін - актор, який не зіграв жодної головної ролі у кіно. Народився у маленькому польському містечку, у свої 33 роки єдиний з трьох братів досі не одружився. Все життя мріяв грати у кіно, як його ідол Роберт де Ніро. Він пробує виступати у кабаре та працювати стенд-ап комедіантом та, не зважаючи на фрустрацію та проблеми, продовжує боротьбу. Останні 7 років Марчін щоліта їздить до Норвегії підробляти на збиранні картоплі.

 

"Reve ta stohne on tour"

Режисер: Надія Парфан

Як далеко можна зайти на шляху до мрії? Женя і Макс перестали ходити в офіс і серйозно взялись за музику. Їхній гурт має назву «Reve ta stohne». Хлопці займаються горловим співом і мріють стати справжніми рок-зірками. Та для початку їм знадобляться музичний кліп і студійний альбом. А головним чином – гроші, якими треба за це заплатити. У пошуках заробітку «Reve ta stohne» їдуть на Захід.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...