;

Тачки 3

анімація, пригоди, 2017

 • Період прокату фільму:

  15.06.2017 – 05.07.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Cars 3

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  1 година 49 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

Режисер: БРАЙАН ФІ

 

Настав час дізнатися, що саме перетворює гонщика на чемпіона у світі ТАЧОК Disney\Pixar! Улюбленець публіки Блискавка Макквін має довести новому поколінню, що на трасі йому досі немає рівних. Попереду карколомні пригоди з новими друзями і ризиковані ситуації, від яких перехоплює подих. За пальне анімаційних перегонів відповідає український дубляж, повний драйву і гумору.

 

Цікаві факти про мультфільмі "Тачки 3":

- За словами продюсера Джона Лассетера, фільм ближче за духом до першої частини "Тачок" (2006), ніж до його сиквелу "Тачки 2" (2011). Крім того, Лассетер розповів про те, що анімаційна стрічка є своєрідною "даниною картині 1979 року "Люпен III: Замок Каліостро (фільм другий)" режисера Хаяо Міядзакі, але у вигляді старої машини Citroen 2CV".

- Режисер Брайан Фі зазначив, що картина — своєрідне зізнання в любові до гонок і культури Америки, де в кожному, навіть самому невеликому містечку, завжди знайдеться гоночний трек.

- "Тачки 3" — дебютний режисерський проект Брайана Фі, який працював художником-раскадровщиком на першій і другій частині.

- "Тачки" — друга анімаційна трилогія Pixar після франшизи "Історія іграшок".

- У третій частині з'являються гонщики "Кубка Поршня" з першого фільму — Lil Torquey Pistons № 117, Rev'; Go № 73, Bumper Save № 90, Sputter Stop № 92, No Stall № 123 та Shiny Wax № 82.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...