;

Тор: Раґнарок 12

фантастика, фентезі, бойовик, пригоди, 2017

 • Період прокату фільму:

  01.11.2017 – 29.11.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Thor: Ragnarok

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  2 години 10 хвилин

 • Ціна:

  від 45 до 105 гривень

 

Режисер: Тайка Вайтіті

Сценарист: Крейг Кайл, Крістофер Йост

Актори: Кріс Хемсворт, Том Хіддлстон, Ідріс Ельба, Ентоні Хопкінс, Кейт Бланшетт, Тесса Томпсон, Джефф Голдблюм, Карл Урбан, Марк Руффало, Бенедикт Камбербетч


Повернувшись в Асгард у пошуках таємничого ворога, що  веде полювання на Камені Нескінченності, Тор виявляє, що дії його брата Локі, який захопив трон Асгарда, призвели до наближення найбільш страшної події — Рагнарека. За легендою, це ознаменує останню битву Асгарда, наслідком якої стане його повне знищення. У спробі запобігти цій події, Тору належить вдатися до допомоги свого товариша з Месників — Халка. Разом їм належить зіткнутися лицем до лиця з найлютішим ворогом всіх дев'яти світів — вогняним демоном Суртуром, метою якого є виконання пророцтва про Рагнарек і знищення дев'яти світів.


Демонструється у 2Д та 3Д.

 


Цікаві факти:

- За чутками, у фільмі з'являться кат Скердж і Амора (Чарівниця), у якої намічається романтична лінія з Локі. Бальдр і Бета Рей Білл об'єднаються з Тором, щоб перемогти Суртура.

- "Рагнарок" можна перекласти як "Доля богів" або "Сутінки богів". Відповідний міф оповідає про знищення Всесвіту і людства, а також про загибель таких ключових фігур у скандинавській міфології, як Одін, Тор, Локі, Хеймдалль, Фрейр, Тюр і навіть монстрів-етунів (Фенріра і Ермунганда). Новому поколінню богів – зокрема дітям Одіна, Тора – доведеться зайняти місце батьків і почати новий цикл історії.

- Фільм ґрунтується на сюжетній лінії "Рагнарок" у коміксах про Торі: Тор дізнається, що Асгард приречений на апокаліпсис, і має намір запобігти катастрофі.

- За словами Кевіна Фіджа, "Тор: Рагнарок" (2017) відіграє значну роль для сюжетної лінії "Месників: Війна нескінченності" – частини 1, 2 (2018/2019).

- В коміксах Рагнарок – це кіборг-клон Тора, створений Тоні Старком, Хенком Пімом і Рідом Річардсом під час Громадянської війни. Справжній Тор поліг у бою.

- Згідно коміксу-першоджерела ми повинні побачити трохи більше богів: однорукого Тюра, покровителя військової доблесті, а також Фенріра і Ермунганда. Фенрір – син Локі, який за пророцтвом повинен був убити Одіна під час подій Рагнарека, але сам загинув від руки його сина Видара. Ермунганд – теж син Локі і, згідно міфології, настільки величезний, що може оточити планету і вкусити власний хвіст. Коли він вийде з океану і отруїть небо, світу прийде кінець. Тор вб'є Ермунганда, а потім пройде дев'ять кроків, перш ніж впасти мертвим, будучи отруєним отрутою змії.

- Це п'ята глава так званої Третьої фази кінематографічного всесвіту Marvel.

- Дія відбувається після подій фільму "Месники: Ера Альтрона" (2015).

- Це буде п'ятий раз, коли Кріс Хемсворт зіграє Тора після "Тора" (2011), "Месників" (2012), "Тора 2: Царство темряви" (2013) і "Месників: Ера Альтрона" (2015).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...